معاون اجرایی سابق باشگاه پرسپولیس به وجود بند فسخ ۱۰۰ هزار دلاری در قرارداد مهدی عبدی واکنش نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 مهاجم شماره ۱۶ سرخپوشان که فصل گذشته ۹ گل برای تیمش به ثمر رساند و تا پایان هفته بیست و چهارم لیگ بیست یکم نیز هفت گل وارد دروازه حریفان کرده است، تا پایان فصل ۱۴۰۳-۰۴ با پرسپولیس قرارداد دارد.

عبدی که فصل آینده برای آخرین بار در لیست بزرگسالان پرسپولیس قرار نمی‌گیرد در فصل جاری نتوانسته در حد انتظارات هواداران پرسپولیس ظاهر شود و تیم سرخپوش پایتخت همچنان کمبود یک مهاجم تمام عیار و گلزن را در ترکیب خود حس می‌کند.

با این حال امروز اخباری مبنی بر وحود بند فسخ ۱۰۰ هزار دلاری در قرارداد این بازیکن با باشگاه پرسپولیس منتشر شد که واکنش هواداران این تیم را در پی داشت چرا که در این صورت این بازیکن می‌تواند در صورت وجود پیشنهاد خارجی مناسب به راحتی از جمع سرخپوشان جدا شود.

این مسئله واکنش مدیر اجرایی سابق باشگاه پرسپولیس را در پی داشت و ابراهیم شکوری با انتشار یک توییت اعلام کرد در قراردادی که سال ۹۹ با مهدی عبدی امضا شده هیچ بندی برای فسخ قرارداد ثبت نشده است.

او نوشته است: «آخرین قرادادی که با مهدی عبدی در تاریخ ۹۹/۹/۱۲ منعقد شده ،پنج ساله و بدون حق فسخ بوده است. اینکه قرار داد جدیدی بعد از ما منعقد شده باشد را بی اطلاع هستم.»

3rnrrcqj

 

 

 

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.