در هفته بیست و پنجم لیگ برتر پرسپولیس به مصاف پیکان تهران می رود و جای هیچ گونه اشتباهی ندارد .

به گزارش فرتاک ورزشی،

در هفته‌ بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر امروز چهارشنبه در یکی از بازی‌های حساس پرسپولیس میزبان پیکان خواهد بود، دیداری که شاگردان یحیی گل محمدی به جز پیروزی به نتیجه دیگری راضی نمی‌شوند.

شرایط لیگ بیست و یکم طوری شده که دو تیم شانس اول قهرمانی هستند و یک تیم نیز تا حدودی شانس رسیدن به جام را دارد. در حال حاضر استقلال با 56 امتیاز صدرنشین لیگ است و پرسپولیس با 6 امتیاز اختلاف در تعقیب این تیم قرار گرفته است. سپاهان نیز با کسب 45 امتیاز در رتبه سوم قرار دارد و به دنبال‌ لغزش سرخابی هاست تا شاید به صدر جدول برسد.

این هفته تیم‌‌های استقلال میهمان سپاهان است و پرسپولیس میزبان پیکان که شاگردان گل محمدی به دنبال شکست تیمی هستند که در آخرین بازی یقه استقلال را گرفت و اجازه نداد اختلاف امتیازات آبی پوشان به ۸ امتیاز برسد. پیکان جوان‌ترین تیم لیگ محسوب می‌شود و شاگردان مجتبی حسینی می‌خواهند نشان‌ دهند همانطور که یقه استقلال را گرفتند، یقه پرسپولیس را نیز خواهند گرفت.

البته‌ شاگردان گل محمدی برای اینکه فاصله شان را با تیم صدرنشین حفظ کنند راهی جز پیروزی ندارند. ناگفته نمانده دیدار سپاهان و استقلال قبل از پرسپولیس و پیکان انجام می شود که اگر سپاهان بتواند استقلال را متوقف کند، آنوقت سرخپوشان روحیه بیشتری پیدا می کنند و راهی جز گرفتن سه امتیاز باقی نمی گذارند.

دیدار رفت دو تیم با نتیجه سه بر یک به سود پرسپولیس به پایان رسید که باید دید در بازی برگشت جدال شاگر و استاد به نفع کدام‌ تیم به پایان می رسد.

علی مسعودی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.