هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه آبی‌ها می‌توانند سپاهان را شکست دهند گفت: مهاجمان استقلال نباید فرصت‌ها را از دست بدهند چرا که حریف خطرناکی مقابل آنها قرار دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علیرضا اکبرپور در خصوص شرایط این روزهای استقلال گفت: آبی پوشان بعد از شکست مقابل نساجی و نرسیدن به فینال جام حذفی حالا تمام تمرکزشان را بر روی شش هفته باقی مانده لیگ گذاشته اند تا بتوانند امسال و بعد از گذشت چندین سال، جام قهرمانی را بالای سر ببرند.

وی گفت: استقلال این روزها سعی کرده با تمرکز کامل و آرامش تمریناتش را انجام داده تا برای شروع دوباره لیگ آماده شود.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه تنها ۶ هفته تا پایان لیگ باقی مانده استقلال باید کاملاً هوشیار باشد تا امتیازات لازم را برای قهرمانی کسب کند. اگر چه آنها شش امتیاز از پرسپولیس جلو هستند و این یک حاشیه امنیت برای آنها محسوب می‌شود اما نباید به این مسئله دلخوش باشند و باید به گونه‌ای عمل کنند که فکر کنند با تیم پرسپولیس هم امتیاز هستند و شش بازی حساس را در پیش دارند.

هافبک پیشین استقلال در مورد زردپوشان اصفهانی گفت: سپاهان یک تیم کامل و حرفه‌ای است، بازیکنان بزرگی دارد که می‌توانند در یک لحظه سرنوشت بازی را عوض کنند. بازیکنان این تیم به خاطر حضور در لیگ قهرمانان آسیا در آمادگی کامل به سر می‌برند و با همین آمادگی قرار است ۱۴ اردیبهشت ماه به مصاف استقلال بروند.

این پیشکسوت سابق فوتبال ایران خاطرنشان کرد: خط حمله این تیم بسیار خطرناک است و مدافعان استقلال باید هوشیار باشند و اجازه گلزنی به آنها ندهند زیرا اگر غفلت کنند سه امتیاز بازی را از دست خواهند داد.

اکبرپور در ادامه گفت: استقلال هم خط هافبک و مهاجمان خوبی دارد. مهاجمان را نباید فرصت‌هایی را که در طول ۹۰ دقیقه به دست می‌آورند از دست بدهند. پیروزی در این دیدار می‌تواند سکوی پرتاب استقلال به سوی قهرمانی باشد. بنابراین باید کادر فنی به خوبی نقاط قوت و ضعف حریف را شناسایی و با بهترین و آماده‌ترین نفرات به مصاف زردپوشان اصفهانی برود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.