جواد نکونام در کنفرانس خبری دیدار فولاد برابر گل‌گهر در خصوص شایعات مربوط به قرارداد با گومز واکنش نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نکونام در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل گل‌گهر گفته: توجه به بازی هایی که ما در جام باشگاه های آسیا داشتیم، سعی کردیم در این چند روز فقط ریکاوری انجام بدهیم؛ تمرین خاصی نتوانستیم انجام بدهیم و با توجه به شرایطی که آنجا بود و بازی هایی که پشت سر هم داشتیم انجام دادیم سعی کردیم از لحاظ ریکاوری روی بچه ها کار کنیم و بازیکنان را از لحاظ ذهنی برای بازی آماده کنیم.

وی افزود: از اولین روزی که کارمان را شروع کردیم دو هدف داشتیم که خدا را شکر توانستیم به آن دست پیدا کنیم. یکی قهرمانی سوپرکاپ بود که توانستیم جام را به دست بیاوریم و یکی هم صعود به مرحله بعد بود که خدا را شکر توانستیم این کار را هم انجام بدهیم و به عنوان سرگروه و با ۱۲ امتیاز از ۶ صعود کنیم و مقابل تیم های خوبی که در گروه مان بودند توانستیم نتایج خوبی بگیریم. در لیگ هم می‌دانیم  امسال سهمیه لیگ قهرمانان وجود ندارد و سال بعد لیگ قهرمانان برگزار نمی‌شود. خدا را شکر ما در این جام هستیم و بهمن ماه تیم باید در مرحله حذفی بازی کند. امسال شرایط جدول با توجه به سهمیه نداشتن مقداری شرایط تیم ها و بازی ها را راحت تر کرده ولی تمرکزمان را روی شش بازی باقی مانده می‌گذاریم که انشاالله بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

نکونام در پاسخ به این سوال که آیا برای فصل آینده با فولاد توافق کرده است پاسخ داد: در چمپیونزلیگ هم این سوال را از من پرسیدند؛ به شما هم می‌گویم. من نمی‌دانم فردا صبح کجا هستم چون فوتبال‌مان این را نشان داده است. پارسال برای خود من که چنین تجربه ای را نداشتم به وجود آمد و هیچ چیزی در ایران قابل پیش بینی نیست.

نکونام درباره تاثیر حضور ایبای گومز در فولاد گفت: چند نکته وجود دارد. در کیفیت و شرایط حرفه ای که این بازیکن داشت هیچ شک و شبهه ای نیست چون این بازیکن بازی نکرده بود و از فرم بازی دور بود و من هم از این اطلاع داشتم، می‌دانستیم که نمی‌توانیم از او مثل بازیکنان خودمان استفاده کنیم اما نکته مهم این بود که ما در آن پست نیاز به بازیکن داشتیم. ما مصدوم داشتیم و بازیکن‌مان قبل از مسابقات کرونا گرفته بود و در آن پست بازیکن کم داشتیم و نیاز داشتیم بازیکنی بگیریم که حتی برای یک دقیقه آنجا به ما کمک کند چون در آن فشار و سه روز یک بار بازی می‌کنی، اگر بازیکن مصدوم شود نیاز به تعویض داری که انرژی را برای بازی بعد نگه داری. علیرغم اینکه من به عنوان مسئول فنی می‌دانم این بازیکن اگر همین الان با هر باشگاهی در ایران قرارداد ببندد و از روز اول شروع به تمرین کند بدون شک ستاره لیگ ایران خواهد شد. من به صحبت های غیرفنی بیرون کاری ندارم، من فوتبال را می‌فهمم و کسی نمی‌تواند بهتر از من در مورد فوتبال صحبت کند چون من عمرم را در فوتبال گذاشتم و بازی کرده‌ام. از همه مهم تر من هشت سال آنجا بازی کردم که خیلی ها باید از تلویزیون ببینند‌. اصلا مبلغ زیادی هم نگرفته است. بعضی از دوستان صحبت هایی می‌کنند که درست است اما کاری که من می‌خواستم انجام شد و حداقل این است که توانستم به چند بازیکنم برای بازی های بعد استراحت بدهم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.