شرایط تراکتور تبریز در لیگ بیست و یکم اصلا خوب نیست و یکی از تیم های فانوس بدست می‌باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تساوی تراکتور در بازی با نفت‌ مسجد سلیمان این تیم را به مرز سقوط نزدیک تر کرد. هواداران تیفوسی تبریزی امیدارم بودند که با آمدن ارطغرل ساغلام وضعیت این تیم بهتر شود، ولی اتفاق خاصی رخ‌ نداد و قرمزپوشان تبریزی همچنان در خطر سقوط قرار دارند.

شرایط لیگ بیست و یکم طوری است که چهار تیم شهر خودرو، نفت مسجد سلیمان، فجرسپاسی و تراکتورسازی بیش از سایر تیم ها خطر سقوط را احساس می کنند و اگر همین روند را ادامه دهند، دو تیم از این چهار تیم باید از لیگ برتر خداحافظی کنند. در این میان، حضور تراکتور در بین فانوس به دستان بسیار تعجب آور است که متاسفانه تیمی که با هزینه های زیاد برای گرفتن سهمیه بسته شده بود، حالا برای سقوط نکردن دست و پا می زند.

تغییرات بیش از حد در راس کادر فنی و رفت و آمدهای مدیران عامل در تیم پرهوادار باعث شده بی ثباتی به وجود بیاید و الان کار این تیم به اما و اگر کشیده شود.

تیم تبریزی برای بقا در لیگ؛ پنج بازی حساس با تیم‌های هوادار، ذوب‌آهن، پرسپولیس، فجرسپاسی و نساجی قائمشهر دارد که از این بین پرسپولیس برای کسب قهرمانی، فجرسپاسی برای بقا و سه تیم دیگر برای تک رقمی شدن در تلاش می کنند. قطعا شاگردان ساغلام به خوبی می دانند، برای ماندن در لیگ باید بیشتر از این‌ تلاش کنند، وگرنه تنها سهمیه تبریز نیز از بین می رود و پس از سالها دوباره‌ پرشورها تیم‌شان را در لیگ دسته یک خواهند دید. تیمی که حضورش در مسابقات لیگ برتر هیجان خاصی به بازی ها می دهد و اگر سقوط کند، از گرمای لیگ کاسته خواهد شد. حال اینکه آینده تیم محبوب پرشورها به کجا ختم می شود، باید پنج بازی منتظر ماند.

علی مسعودی

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.