در آخرین مسابقه هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال تیم پرسپولیس ۱۰ نفره مقابل پیکان به پیروزی رسید تا به ۴ امتیازی استقلال صدرنشین برسد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین مسابقه از هفته بیست و پنجم لیگ برتر از ساعت ۲۰:۴۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم پیکان تهران رفت که  مسابقه با نتیجه  ۲ بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

تیم فوتبال پرسپولیس در حالیکه بیش از ۶۰ دقیقه ۱۰ نفره مقابل پیکان بازی کرد به پیروزی رسید تا به ۴ امتیازی استقلال صدرنشین برسد. اکنون ۵ هفته پایانی لیگ برتر جذاب‌تر دنبال خواهد شد و سرخپوشان تهرانی به کسب ششمین قهرمانی متوالی خود در لیگ برتر امیدوارتر شدند ولی همچنان استقلال پیش تاز است. امشب  یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم به دلیل محرومیت از جایگاه ویژه تماشاگر بازی تیمش بود. پرسپولیس هفته اینده در اصفهان به مصاف ذوب آهن خواهد رفت.

 این نخستین باخت خارج از خانه فصل پیکان بود البته پیکان  ۷ هفته است که بردی نداشته و اکنون با  ۳۳ امتیاز در رده هفتم جدول باقی ماند.

داور: رضا عادل 

کمک داوران: مهدی عالیقدر،  حسن انتظاری

کارت زرد: داود فنایی( مربی )، حامد لک پرسپولیس، مجتبی حسینی( سرمربی) پیکان

کارت قرمز: امید عالیشاه( دقیقه ۳۲) از پرسپولیس

گل: حامد پاکدل( دقیقه ۱۶)، علی نعمتی( ۴۹)  برای  پرسپولیس

ترکیب تیم پرسپولیس: حامد لک، سید جلال حسینی، سعید آقایی( از دقیقه ۴+۹۰ علی شجاعی)، علی نعمتی، رامین رضائیان، میلاد سرلک، رضا اسدی( از دقیقه ۸۵ کمال کامیابی‌نیا) ، امید عالیشاه، احسان پهلوان( از قیقه ۴+۹۰ مهدی شریفی)، حامد پاکدل ( از دقیقه ۵۹ سیدعلیرضا ابراهیمی) و شرزود تمیروف

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

ترکیب تیم پیکان تهران:محمد ناصری، امیرحسین رنگرز، سامان فلاح، اسماعیل بابایی( از دقیقه ۵۳ پیمان رنجبری) ، ابراهیم صالحی( از دقیقه ۷۸ تیتو اکلو) ، محمد قاسمی نژاد( از دقیقه ۶۷ محمد جواد آزاده) ، میلاد بدرقه، علی رمضانی( از دقیقه ۷۸ سامان فلاح) ، محمد علی فرامرزی، مجتبی حقدوست ( از دقیقه ۶۷ محمد لطفی) و غلامرضا ثابت ایمانی

سرمربی: مجتبی حسینی

دقیقه ۳:

پرسپولیس صاحب اولین کرنر مسابقه شد که عالیشاه این  ضربه را به صورت پاس زد و بعد از رفت و برگشت چندباره توپ، دوباره کرنر دیگری برای پرسپولیس اعلام شد که دومین کرنر هم حاصلی برای سرخپوشان نداشت. 

دقیقه ۱۶:

نفوذ عالیشاه و پاس زمینی ودقیق او در محوطه جریمه به حامد پاکدل رسید که این بازیکن هم با یک شوت دقیق گل اول پرسپولیس را به ثمر رساند.

دقیقه ۳۲:

امید عالیشاه روی بازیکن پیکان مرتکب خطای خشن شد که داور با کارت قرمز این بازیکن را جریمه کرد. عالیشاه که باورش نمی شد اخراج شود از زمین خارج نمی‌شد و مشغول چانه زنی با داور و کمک داور بود

دقیقه ۴۲:

ضربه کاشته پرسپولیس در محوطه جریمه به پاکدل رسید و ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه پیکان به بیرون  رفت.

نیمه دوم:

قبل از شروع نیمه دوم حامد لک دچار مصدومیت شد و به همین دلیل نیمه  دوم با لحظاتی تاخیر آغاز شد.

دقیقه ۴۷:

خطای بازیکن پیکان روی حامد پاکدل باعث اعتراض شدید بازیکنان پرسپولیس به داور شد و آنها مدعی بودند بازیکن پیکان هم باید اخراج شود اما داور حتی به ثابت ایمانی کارت زرد هم نشان نداد. 

دقیقه ۴۹:

ضربه کاشته پرسپولیس را رامین رضائیان زد و توپ به علی نعمتی رسید و او هم با یک ضربه سر گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

دقیقه ۵۷:

حامد پاکدل بازیکن پرسپولیس دچار مصدومیت شد و به همین دلیل داور چند لحظه‌ای مسابقه را متوقف کرد.

دقیقه ۶۱:

رامین رضائیان ضربه کرنر پرسپولیس را روی دروازه پیکان زد که حاصلی برای این تیم نداشت. 

دقیقه ۶۶:

ضربه کرنر پیکان روی دروازه پرسپولیس حاصلی برای این تیم نداشت.

دقیقه ۶۹:

شوت سامان فلاح از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت و بعد از این صحنه لک دوباره دچار مصدومیت شد.

دقیقه ۷۵:

ضربه کاشته رامین رضائیان را مدافعان پیکان دفع کردند.

دقیقه ۷۹:

داور مسابقه بازی را به دلیل اینکه تصور می‌کرد ۵ بازیکن تعویضی پیکان در بیش از دو نوبت انجام شده متوقف کرد و بعد از جلسه سرپایی با مسئول برگزاری مسابقه و داور چهارم اجازه داد که بازی دنبال شود.

دقیقه ۸۱:

ارسال رضائیان روی سر تمیروف فرود آمد که ضربه این بازیکن با اختلاف کمی از بالای دروازه پیکان به بیرون رفت. 

دقیقه ۸۷:

شوت فلاح با اختلاف کمی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت. 

دقیقه ۱+۹۰

پیکان چند مرتبه پشت سرهم توپ را به سمت دروازه پرسپولیس شلیک کرد که در نهایت توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.