بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: اگر چه فاصله امتیازی پرسپولیس با استقلال کمتر شد ولی شاگردان فرهاد مجیدی همچنان شانس اول قهرمانی هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

منصور رشیدی درباره تساوی یک - یک استقلال و سپاهان در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر، اظهار داشت: سپاهان یکی از تیم‌های پرمهره و خوب لیگ برتر است. بازی خیلی خوب و قشنگی از هر دو تیم دیدیم. فکر نمی‌کردم استقلال پس از تعطیلی لیگ برتر این گونه خوب بازی کند. هر دو تیم موقعیت‌های زیادی را از دست دادند. بازی سپاهان و استقلال یکی از بهترین بازی‌های چند فصل اخیر فوتبال ایران بود. موضوع اصلی این بود که هر دو تیم قشنگ، زیبا و تاکتیکی بازی کردند و به عنوان پیشکسوت از دیدن این بازی لذت بردم.

وی در مورد اینکه با توجه به برتری پرسپولیس مقابل پیکان فاصله امتیازی این تیم با استقلال به 4 امتیاز رسید، گفت: درست است که فاصله امتیاز کم شد ولی فراموش نکنیم استقلال برابر سپاهانی بازی می‌کرد که مهره‌های خوبی داشت. در لیگ، بازی‌های آسانی نداریم ولی استقلال سخت‌ترین بازی خود را سپری کرد. شانس قهرمانی استقلال را بیشتر می‌دانم به شرط اینکه شاگردان فرهاد مجیدی مرتکب اشتباه نشوند. استقلال مقابل سپاهان بازی خوبی انجام داد و فکر نمی‌کنم بازی به این زیبایی را در چند سال اخیر شاهد بوده باشیم.

پیشکسوت استقلال در خصوص اینکه به نظر می‌رسد کوین یامگا افت کرده است، گفت: یامگا کمی افت کرده بود ولی بد نبود. باز هم می‌گویم با این همه تعطیلی، استقلال بازی بدی انجام نداد. فرهاد مجیدی باید تیمش را به لحاظ روحی و جسمانی تقویت کند تا در 5 بازی باقیمانده تا پایان لیگ به هدفش برسد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.