بازگشت با بهترین اتفاق ممکن؛

شب گذشته حامد لک در بازگشت به ترکیب موفق به کلین شیت شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 حامد لک که پس از بازی شهرآورد هرگز در ترکیب پرسپولیس در یک بازی رسمی قرار نگرفته بود، شب گذشته در حالی سنگربان سرخپوشان شد که یحیی گل‌محمدی او را برای مدت نسبتا طولانی از تمرین کنار گذاشته بود اما او در بازگشت موفق شد عملکرد خوبی را از خود به جای بگذارد.

تنبیه انضباطی لک اما سرانجام به پایان رسید و در اولین بازی پس از شکست تلخ برابر آلومینیوم اراک او به دروزاه پرسپولیس رسید و در روزی که دروازه پیکان دو بار باز شد حامد لک توانست از دروزاه سرخپوشان محافظت کند.

این در حالی است که خط حمله پیکان نتوانست موقعیت خیلی زیادی را روی دروازه پرسپولیس به وجود بیاورد اما سه مهار از سوی حامد لک باعث شد تا او بازگشت خوب و مطمئنی را به ترکیب پرسپولیس داشته باشد.

اتفاق جالب اما پس از بازی رخ داد؛ جایی که حامد لک با انجام کلین شیت سجده شکر به جا آورد و در حال راز و نیاز بود و سپس زمانی که قصد ترک زمین را داشت با داوود فنایی که به سمتش می‌دوید، روبرو شد. مربی دروازه‌بان های پرسپولیس لک را در آغوش گرفت و این کلین شیت را به او تبریک گفت تا به این ترتیب هرگونه شایعه در حوالی این دو در وسط زمین ورزشگاه آزادی تکذیب شود.

حامد لک

لک در این بازی البته یک کارت زرد هم گرفت که باعث شد سه کارته شود و در آستانه محرومیت قرار بگیرد اما نکته جالب این است که او چنین موقعیتی را پیش تر هم تجربه کرده بود. فصل گذشته زمانی که بوژیدار رادوشویچ اردوی سرخپوشان را به مقصد کرواسی ترک کرد و لک نیز در آستانه محرومیت بود اما گلر اول سرخپوشان تا زمان بازگشت رادو هیچ اخطاری نگرفت تا این ماموریت را با موفقیت پشت سر بگذارد.

پرسپولیس در پنج بازی آینده به ترتیب برابر ذوب آهن، سپاهان، تراکتور، شهرخودرو و فجرسپاسی قرار می‌گیرد و برای رسیدن به عنوان قهرمانی به پیروزی در تمام این مسابقات نیازمند است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.