از ادامه فعالیت کامرانی‌فر در فدراسیون فوتبال حمایت می‌کنیم

احسان اصولی، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و رئیس هیات فوتبال خراسان رضوی:

به گزارش فرتاک ورزشی،

مسئله انتخاب یا تغییر دبیرکل، از اختیارات رئیس یا سرپرست فدراسیون فوتبال است که براساس بند ۲ ماده ۶۷ اساسنامه فدراسیون، باید توسط ایشان به هیئت رئیسه پیشنهاد و تصویب شود. تا این لحظه چنین پیشنهادی از میرشاد ماجدی مطرح نشده و طبیعتاً در دستورجلسه هیئت رئیسه هم نبوده است که مورد موافقت یا مخالفت قرار بگیرد.

فدراسیون در این مقطع بیشتر از هر زمان به آرامش و ثبات نیاز دارد، اکثریت اعضای هیئت رئیسه هم به دنبال تثبیت شرایط هستند. بر همین مبنا، کامرانی‌فر کار خودش را دنبال می‌کند و بحث تغییر ایشان موردنظر اعضای هیئت رئیسه نیست. تصمیم آنها باید با رعایت مصالح فدراسیون، قانون و اساسنامه باشد.

در سال جام جهانی و با شرایط تیم ملی، نباید تغییرات تازه‌ای در پُست‌های حساس ایجاد کنیم، هر تغییر باید براساس قانون و طبق اساسنامه انجام شود و تأییدیه‌های لازم مورد توجه ما قرار دارد. با این وجود، مسئله تغییر دبیرکل از جانب سرپرست فدراسیون مطرح نشده است که مورد تأیید یا رد اعضای هیئت رئیسه قرار بگیرد و مبنای اعضا، حمایت از کامرانی‌فر و ادامه فعالیت ایشان در جایگاه دبیرکلی است.

لازم است فعالیت فدراسیون در آرامش، با هماهنگی و انسجام هیئت رئیسه دنبال شود و اگر اختلاف‌نظری وجود دارد، به صورت دوستانه و منطقی در گفت‌وگو و تبادل‌نظر بین اعضا حل شود. بدون تردید مجمع فدراسیون فوتبال هم خواسته‌ای جز این ندارد که شاهد فعالیت هیئت رئیسه‌ای همدل و همراه باشد

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.