پرسپولیس در هفته بیست وششم در برابر ذوب آهن تنها به کسب 3 امتیاز رضایت خواهد داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در هفته بیست و ششم لیگ برتر پرسپولیس به مصاف ذوب‌آهن می رود که این بازی برای سرخپوشان پایتخت بسیار حساس است و فقط سه امتیاز به درد آنها می خورد. شاگردان گل‌ محمدی فاصله شان را با استقلال به ۴ امتیاز رسانده اند و نمی خواهند  این فاصله نزدیک را از دست بدهند.

هفته گذشته پرسپولیس در تهران توانست با شکست دادن پیکان خودش را به صدر جدول نزدیک تر کند. شاگردان گل محمدی با ده نفره به سه امتیاز حساس رسیدند و حالا با تیم کامل تری به مصاف ذوب‌آهن خواهند رفت.

پرسپولیس پس از این مسابقه دو دیدار حساس با تیم های تراکتور سازی و سپاهان دارد که قطعا سخت تر از بازی با ذوب‌آهن خواهد بود.

در سوی مقابل ذوب‌آهن که نیم فصل دوم نتایج خوبی را کسب‌ کرده بود، هفته گذشته مقابل هوادار تهران یک بر صفر بازنده شد تا مجددا تیم تارتار وارد بحران‌ شود. ذوب‌آهن آهنی ها این فصل با آوردن مهدی تارتار به دنبال‌ نتایج خوب و حاشیه امنیت مناسب در جدول بودند تا استرس‌ سقوط را نداشته باشند، ولی تا الان این مربی تقریبا با تجربه نتوانسته انتظارات را برآورده کند.

 جالب اینجاست هواداران استقلال همیشه از تارتار این انتقاد را داشته اند که او مقابل پرسپولیس بازی خوبی انجام‌ نمی دهد که سرمربی ذوب‌آهن برای اینکه نشان دهد، این ادعا ها پوچ و خیالی است قطعا با تاکتیک خاصی به مصاف تیم سابقش خواهد رفت. ناگفته نماند در بازی رفت ذوب‌آهن با نتیجه دو بر صفر بازنده شده که این مسابقه حکم بازی انتقامی برای نماینده اصفهان دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.