مدیران پرسپولیس ۲ راهکار برای تقویت تیمشان در فصل آینده دارند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 پرسپولیس به عنوان قهرمان ۵ دوره اخیر لیگ برتر در این فصل نتوانست نتایج درخشان سال‌های گذشته را تکرار کند و نتایج سینوسی این تیم از جمله متحمل شدن ۳ شکست مقابل آلومینیوم اراک ، صنعت نفت آبادان و سپاهان و همچنین تساوی مقابل تیم‌هایی چون هوادار، شهرخودرو و ذوب آهن باعث شد تا این تیم با اختلافی ۹ امتیازی نسبت به استقلال قرار بگیرد و دیگر هیچ شانسی برای قهرمانی در این فصل نداشته باشد.

بعد از شکست مقابل سپاهان زمزمه تغییرات در کادرفنی پرسپولیس و جدایی یحیی گل محمدی به گوش رسید و با وجود درخواست عمده هواداران پرسپولیس مبنی بر جدایی کادرفنی فعلی، خبری از استعفای در اردوی پرسپولیس نبود. باشگاه پرسپولیس هم بعد از جلسه یکشنبه گل محمدی و درویش روی ماندن یحیی تاکید کرد و مدعی شد قصدی برای تغییر در کادرفنی ندارد. با وجود این ادعای باشگاه پرسپولیس، شنیده‌ها از اطراف این باشگاه حاکی از آن است که درویش طی روزهای گذشته با برانکو ایوانکوویچ سرمربی محبوب پرسپولیسی‌ها مذاکره کرد ولی با پاسخ منفی سرمربی کروات مواجه شد. همچنین پرسپولیسی‌ها صحبت‌های ابتدایی را با مهدی مهدوی کیا هم انجام دادند تا در صورتیکه یحیی مایل به ادامه همکاری نبود، او را به عنوان سرمربی فصل بعد پرسپولیس انتخاب کنند.

در واقع باشگاه پرسپولیس در حال حاضر ۲ فرمول برای پشت سر گذاشتن این حواشی و بیرون آمدن از بحران در نظر دارد. فرمول اول ادامه همکاری با یحیی گل محمدی است ولی با این شرط که کادرفنی و دستیاران یحیی دچار تغییر شوند و گل محمدی با کادری تقویت شده وارد فصل آینده شود. فرمول دوم هم در صورتی اجرا خواهد شد که یحیی تصمیم به جدایی و یا استعفا بگیرد و در آن صورت مدیران پرسپولیس به سراغ جذب مهدی مهدوی کیا خواهند رفت و موشک را به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب خواهند کرد.

گفتنی است از آنجاییکه پرسپولیس به شدت دچار مشکلات مالی و بدهی‌های مختلف است و هنوز نتوانسته با اعضای فعلی خود تسویه کند، جذب مربی خارجی خود به خود کمرنگ خواهد شد چرا که پرسپولیسی‌ها توانایی پرداخت دستمزد برای جذب یک مربی خارجی خوب را نخواهند داشت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.