پرسپولیس در بازی برابر تراکتو چند تغییر مهم در ترکیب خود خواهد داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر باید امروز به مصاف تراکتور برود. تراکتوری که در هفته‌های اخیر نتایج قابل قبول تری گرفته و تاثیرات افکار ساغلام در آن مشخص شده است. هر دو تیم هفته گذشته با نمایندگان اصفهان دیدار داشتند که پرسپولیس با شکست خانگی و تراکتور با مساوی خارج از خانه میدان را ترک کرده‌اند.

گل محمدی که این روزها از سوی هواداران تحت فشار قرار دارد برای نجات از این فشار و تثبیت نایب قهرمانی‌اش در لیگ به شدت به پیروزی در این بازی نیاز دارد چرا که سپاهان به ۲ امتیازی پرسپولیس رسیده است.

سرخ ها برای این دیدار سیدجلال حسینی، فرشاد فرجی و وحید امیری را در اختیار ندارند.

پرسپولیس در شرایطی به این بازی می‌رود که به احتمال زیاد احمد گوهری درون دروازه می‌ایستد و اشتباهات فاحش حامد لک باعث شده گل محمدی دوباره او را نیمکت نشین کند.

در مرکز خط دفاعی هم با توجه به مصدومیت جلال حسینی و فرشاد فرجی، این علیرضا ابراهیمی است که کنار علی نعمتی بازی خواهد کرد. رامین رضاییان در راست و سعید آقایی در سمت راست و چپ خط دفاعی بازی خواهند کرد.

زوج هافبک دفاعی میلاد سرلک و رضا اسدی هستند و مهدی ترابی و امید عالیشاه، هافبک‌های هجومی راست و چپ پرسپولیس خواهند بود.

در خط حمله هم شرزود تمیروف و حامد پاکدل بازی می‌کنند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل تراکتور

احمد گوهری، رامین رضاییان، علی نعمتی، علیرضا ابراهیمی، سعید آقایی، رضا اسدی میلاد سرلک، مهدی ترابی، امید عالیشاه، شرزود تمیروف و حامد پاکدل

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.