دیدار تیم‌های استقلال و آلومینیوم اراک در هفته بیست‌و هشتم لیگ برتر باشگاه‌های ایران با تساوی بدون گل خاتمه پیدا کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال استقلال قهرمان زودهنگام لیگ برتر از ساعت ۲۱:۱۵ امشب پنجشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف آلومینیوم اراک رفت که این دیدار با تساوی صفر بر صفر به اتمام رسید.

قضاوت این دیدار را «جواد رحیم‌زاده» با کمک‌های «علی میرزابیگی» و «حمید نادری» برعهده داشت.

آبی‌پوشان پایتخت که مقتدرانه و سه هفته به پایان لیگ برترعنوان قهرمانی در این رقابت‌ها را به نام خود سند زده‌اند به دنبال پیروزی بودند تا با کسب سه امتیاز این مصاف، رکوردی دیگر به رکوردهای این فصل خود اضافه کنند اما در نهایت به تساوی بدون گل رسیدند.

در سوی دیگر سیدمهدی رحمتی انگیزه‌ یا زیادی داشت تا در مقابل استقلال به یک نتیجه ایده‌ال رسیده و با دست پر تهران را ترک کند.

دقیقه ۱۶، پاس کوین یامگا در محوطه جریمه به صالح حردانی رسید که این بازیکن پس از برخورد با مدافع آلومینیوم سر نگون شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه ۳۲، ارسال کرنر مهدی‌پور از جناح راست به آرمان رمضانی رسید اما ضربه این بازیکن به شکل خطرناکی به خارج رفت تا جدی‌ترین موقعیت آبی‌پوشان در نیمه اول این چنین به هدر برود.

دقیقه ۵۹، آلومینویم اراک در ضد حمله صاحب موقعیت شد و علی‌نژاد در محوطه جریمه استقلال عارف غلامی را از پیش رو برداشت اما ضربه‌اش با اختلاف کمی به خارج رفت.

دقیقه ۷۹، جدی‌ترین موقعیت بازی برای اراکی ها به دست آمد. شوت بازیکن آلومینیوم بعد از برخورد به مدافعان استقلال به تیرک افقی دروازه استقلال خورد و در نهایت توپ از منطقه خطر دور شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.