۱۰ روز دیگر ماموریتم در نساجی تمام می شود

گلزنی متین کریم زاده مقابل هوادار کافی بود تا طلسم نبردن های این تیم شکسته شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

متین کریم زاده تعویض طلایی نساجی بود و موفق شد در دقایق پایانی نتیجه را به سود تیمش تغییر دهد وی در مورد پیروزی دو بر یک مقابل هوادار در هفته بیست و هشتم لیگ برتر به خبرنگار ما گفت: هوادار تیم خیلی خوبی بود و در نیم فصل دوم جزو سه چهار  تیم بالای جدول و  تیم وب و منسجمی استچخیلی خوشحالم که توانستیم بازی را ببریم ما هم ۵,۶ هفته در لیگ نبرده بودیم. آخرین بردمان مقابل پیکان بود و کمی تحت فشار بودیم و خیلی خوشحالم این بازی را بردیم و این برد را به مردم مازندران تقدیم می کنیم.

او که به دلیل گلزنی تعویض طلایی لقب گرفت ادامه داد: من هفته گذشته دفاع چپ بازی کردم ولی این هفته آقای اسماعیلی گفت می خواهم تو را وینگر راست بازی بدهم و بعد از دو سال در این پست بازی کردم و باز هم خدا را شکر که جواب داد و توانستیم بازی را ببریم.

بازیکن نساجی  در مورد حضور هوادارانشان پست در ورزشگاه عنوان کرد: این همه راه آمدند بازی را ببیند اما سازمان لیگ اجازه نداده بود بازی با تماشاگر باشد ولی خدا را شکر توانستیم خستگی ر از تنشان در بیاوریم و بازی را ببریم. آن ها  بازی را از بیرون می دیدند خیلی خوب است که  پیروز شدیم و راه چهار ساعته که می خواستند تا مازندران بروند را خوشحال رفتند.

وی که قرضی از استقلال به نساجی آمده در مورد شرایطش برای فصل آینده توضیح داد: من بازیکن قرضی نساجی هستم و فکر می کنم تا ده روز دیگر با این تیم قرارداد دارم و بعدش باید به باشگاهم برگردم.

این بازیکن در مورد قهرمانی استقلال نظرش را اینگونه بیان کرد: به بازیکنان کادرفنی و هواداران استقلال تبریک می گویم که بعد از ۹ سال قهرمان شدند و انشاالله این قهرمانی تداوم داشته باشد.

کریم زاده در پایان در مورد دیدار هفته آینده با ذوب آهن افزود: ذوب آهن تیم خوب و منسجمی است و مقابل پرسپولیس هم کار بزرگی کردند دستشان درد نکند، تیم های آقای تارتار خوب هستند و امیدوارم ما یک برد دیگر هم رقم بزنیم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.