محمد خدابنده‌لو، هافبک ذوب‌آهن یکی از بازیکنانی است که شایعه پرسپولیسی شدن او به گوش می‌رسد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 اخبار نقل‌و‌انتقالات با نزدیک شدن به پایان فصل بیشتر از قبل به گوش می‌رسد. پرسپولیس تیمی خواهد بود که انتظار می‌رود در فصل نقل‌و‌انتقالات یکی از پرکارترین تیم‌ها باشد. بررسی عملکرد پرسپولیس در این فصل نشان می‌دهد این تیم در بیشتر پست‌ها به بازیکن جدید نیاز دارد. محمد خدابنده‌لو، هافبک دفاعی ذوب‌آهن یکی از بازیکنانی است که شایعه پیوستن او به پرسپولیس منتشر شده است. مذاکراتی ظاهرا بین خدابنده‌لو و مدیران پرسپولیس انجام شده، هنوز اما نمی‌توان این انتقال را قطعی دانست.

خدابنده‌لو یکی از بازیکنان تیم امید است و هم‌اکنون به همراه تیم امید در عراق حضور دارد. او این فصل در 26 بازی برای ذوب‌آهن به میدان رفت، دو گل زد و دو پاس گل داد. این هافبک جوان از تجربه خوبی هم برخوردار است. او پیش از اینکه این فصل به ذوب‌آهن بپیوندد، در چهار فصل حضور در پیکان 45 بازی در لیگ برتر انجام داد و یکی از ستونهای تیم امید محسوب می‌شود.

کارنامه این ملی‌پوش تیم امید نشان می‌دهد که ظاهرا می‌تواند خرید خوبی برای قرمزها باشد، پرسپولیسی شدن خدابنده‌لو اما به آینده احمد نوراللهی بستگی دارد. نوراللهی اگر به پرسپولیس برگردد، احتمال پرسپولیسی شدن خدابنده‌لو کم خواهد شد. این هافبک جوان ترجیح می‌دهد عضو تیمی باشد که به او بازی برسد و در پرسپولیس با حضور میلاد سرلک، کمال کامیابی‌نیا و احمد نوراللهی، احتمالا فرصت چندانی نصیبش نخواهد شد. رضا اسدی هم اگر از جمع قرمزها جدا نشود کار برای خدابنده‌لو سخت‌تر هم می‌شود. پرسپولیس هم در طرف مقابل اگر بتواند نوراللهی را جذب کند، شاید دیگر مثل قبل به جذب خدابنده‌لو فکر نکند، مگر اینکه هدف مدیران و مربیان این تیم ساختن یک تیم برای آینده باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.