سرمربی نفت مسجد سلیمان گفت: از روزی که مسئولیت نفت به ما سپرده شد، شرایط بهتری را برای تیم رقم زدیم و به ثبات نسبی رسیدیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهاجری در صحبت‌های ابتدایی خود در کنفرانس پیش از بازی با صنعت نفت گفت: ابتدا جا دارد حادثه تلخ ریزش ساختمان متروپل آبادان که با مجروح و کشته شدن چند شهروند همراه بود را به مردم خوزستان و آبادان تسلیت بگویم. امیدوارم گروه‌های امدادی و پزشکی هرچه سریعتر مجروحان حادثه را به شرایط خوب برگردانند‌. حادثه تلخی بود که امیدوارم با حداقل تلفات به پایان برسد و آسیب دیدگان بتوانند نزد خانواده‌های خود برگردنند‌.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در مورد شرایط تیمش گفت: ما از روزی که مسئولیت نفت مسجد سلیمان به ما سپرده شد توانستیم به یک ثبات نسبی برسیم و این ثبات در بازی فردا می‌تواند به ما کمک کند. یک سری گلایه از فشردگی بازی‌ها وجود دارد ولی در این فشردگی ظلم به جمع عین عدل است! یعنی من نمی‌توانم بگویم کاش فاصله بیشتر بود درحالی که فاصله بازی همه تیم‌ها همینقدر است. ولی در این روزهای حساس ما در سه بازی گذشته دو بازی را در خارج از خانه برگزار کردیم‌. امیدوارم دوستان‌مان در شیراز ناراحت نشوند ولی آنها در شیراز از ظرفیت تماشاگر استفاده کردند، علی‌رغم اینکه معیارهای ورود به استادیوم مهیا نبود‌. ولی ما آمدیم در خانه و در بازی‌ای که مقابل نساجی به هواداران نیاز داشتیم، متاسفانه محروم شدیم. در سیرجان هم همین اتفاق افتاد.

او ضمن گلایه از این اتفاق اضافه کرد: این روزها بحث فیرپلی و تبانی مطرح است اما تبانی این نیست که جلوی چشم من و شما رقم بخورد. کسی با اعتبار خودش بازی نمی‌کند بلکه این تبعیض‌ها باعث می‌شود بچه‌های مسجد سلیمان متضرر شوند. بچه‌ها با درک تمام شرایط و با تمام وجود تمرین می‌کنند و امیدواریم فردا با تمام وجود مقابل صنعت نفت بازی کنیم و سه امتیاز بازی را بگیریم که کار به اما و اگر کشیده نشود.

مهاجری در ادامه اظهار داشت: از روزی که آمدم به رغم مشکلات، مسئولین همه تلاش‌شان را کردند که بچه‌ها بهتر استراحت، تمرین و بازی کنند و همین باعث می‌شود که ما انگیزه‌مان برای کسب نتیجه بهتر، بیشتر شود و بتوانیم امیدوار باشیم بتوانیم از اعتبار خود و نفت مسجد سلیمان و فوتبال ناب خوزستان دفاع کنیم.

او در مورد اینکه آیا برای کسب سه امتیاز به میدان می‌روند یا خیر گفت: من به بچه‌ها هم گفتم، بازی چه داخل و چه خارج از خانه باشد، قطعا برای برد به زمین می‌رویم و این را نشان دادیم. اما هر بازی استراتژی مخصوص به خودش را دارد؛ یک تیم آرایش دفاعی قوی‌ای دارد، تیمی از ضربات ایستگاهی بهتر استفاده می‌کند، تیمی مهاجم سرعتی دارد و دیگری مالکانه بازی می‌کند و تیمش انتقال از دفاع به حمله خوبی دارد و بازی با هر تیم شرایط خاص خودش را دارد. ما موظفیم نسبت به بازی تیم مقابل استراتژی خودمان را تعیین کنیم اما قطعا هر بازی به نیت کسب برد به زمین می‌رویم و حال اینکه چقدر می‌توانیم موفق شویم به تلاش و تمرکز بچه‌ها، طرح و برنامه‌ای که داریم مشخص می‌کند.

او در مورد غایبان تیمش گفت: ما متاسفانه برای بازی فردا میلاد باقری را به دلیل چهار کارته بودن نداریم اما انقدر بچه‌های من خوب کار کردند که یک یا دوبازیکن  را می‌توانیم جایگزین کنیم و فردا قطعا می‌دانیم جایگزین‌هایی که برای میلاد  در نظر گرفتیم روز خوبی را برای خودشان رقم می‌زنند و هیچ دغدغه‌ای نسبت به این موضوع نداریم. ضمن اینکه میلاد در بازی گذشته تلاش خودش را کرد و یکی از بازیکنان تاثیر گذار تیم ما بود.

رضا مهاجری در مورد تاثیر بازی با تماشاگر بیان کرد: انشالله چنین اتفاقی بیفتد و تماشاگران باشند. به نظر من حضور تماشاگران همیشه احساس خوبی را به بازیکن و من که مربی هستم منتقل می‌کنند. من تجربه کاری در تیم‌های پرتماشاگر زیادی مثل ماشین سازی، تراکتور تبریز و نساجی مازندارن را داشتم. این‌ها تیم‌هایی هستند که تماشاگر دارند و همچنین در استقلال اهواز دستیار بودم و این تیم‌ها تماشاگر دارند و تماشاگران تاثیر خود را در بازی می‌گذارند. به نتایج تراکتور نگاه کنید؛ از وقتی که پای تماشاگران به بازی‌ها باز شد نقش آن‌ها کاملا روشن است و دوبازی خانگی‌شان را با برد پشت سر گذاشتند. من در جایگاهی نیستم که تعیین و تکلیف کنم اما در بازی گذشته اتفاقاتی افتاد که باید خودشان پیگیری کنند و یا زمانی که نساجی قهرمان جام حذفی می‌شود نمی‌تواند نقش ۴۰ یا ۵۰ تماشاگری که به ورزشگاه آزادی می‌آیند را انکار کند. آن تماشاگر باعث می شود زحمات ما زودتر به بار بنشیند. می‌دانم تماشاگران مسجد سلیمان این علاقه را دارند و در این مدتی که کار می‌کنم غیر از خوبی، محبت و تشویق چیز دیگری ندیدم. دو بازی در خانه مساوی کردیم ولی تماشاگر دید که تیم تلاش می‌کند و زحمت خودش را می‌کشد. شما در خانه عقب می‌افتید و برای اولین بار جبران می‌کنید و تماشاگر بعد از بازی می‌آید و علی‌رغم اینکه جایگاه‌تان ثبات لازم را ندارد و تشویق می‌کند؛ این موضوع بسیار می‌تواند ارزشمند باشد. همراهی تماشاگران ما در شیراز یا سیرجان حکایت از این دارد که مسجد سلیمان باید جایگاه‌اش بسیار بهتر از این باشد.

انتهای پیام/