چنانچه سیدحسین حسینی در دیدار برابر مس رفسنجان دروازه اش را بسته نگه دارد، دستکش طلایی لیگ را از آن خود می کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

با وجود رشید مظاهری، اما فرهاد مجیدی برای انتخاب سنگربان تیمش در لیگ بیست و یکم، دست روی سیدحسین حسینی گذاشت و این گلر باتجربه نیز در هفته های ابتدایی بی اشتباه و درخشان عمل کرد تا اینکه پس از تساوی برابر فجرسپاسی، این علیرضا رضایی بود که جای حسینی را درون قفس توری گرفت.

اما از دربی پایتخت بود که حسینی دوباره توانست به ترکیب اصلی استقلال بازگردد و روند کلین شیت و درخشش های او نیز دوباره آغاز شد. سنگربان آبی ها که در غیاب وریا غفوری بازوبند کاپیتانی را نیز بر دست می بندد، تا پایان هفته بیست و هشتم لیگ برتر و طی حضور در 24 مسابقه، 16 بار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

البته سنگربان آبی ها در دیدار برابر ذوب آهن در همان ابتدای کار دچار آسیب دیدگی شد و پس از گذشته 10 دقیقه، جای خود را به مظاهری داد. حالا عده ای معتقدند که حضور 10 دقیقه ای حسینی نمی تواند جزو کلین شیت های او محسوب شود اما لحاظ قانونی این امر ممکن و شدنی است.

حالا و با توجه به فاصله حسینی با پورحمیدی که تاکنون 14 بار دروازه اش را بسته نگه داشته، چنانچه گلر آبی ها در رفسنجان موفق به کلین شیت شود و یا اینکه آلومینیوم برابر پیکان گلی را دریافت کند، دریافت دستکش طلایی سیدحسین نیز قطعی خواهد شد.

در سال جام جهانی، حسینی عملکرد بسیار خوبی در دروازه استقلال داشت و این گلر باتجربه امید زیادی دارد تا با ادامه این روند رو به رشدش، یکی از گلرهای تیم ملی در جام جهانی 2022 قطر باشد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.