یحیی گل‌محمدی که این فصل روزهای پرفراز و نشیبی را سپری کرد، احتمالا فصل آینده در پرسپولیس باقی می‌ماند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دربی تهران و توقف پرسپولیس مقابل استقلال، شروع حاشیه‌های زیادی برای این تیم بود. شانس پرسپولیس برای رسیدن به صدر کمتر شد و تساوی مقابل هوادار و ذوب آهن، کار را سخت‌تر کرد. در نهایت هم شکست پرسپولیس مقابل سپاهان، به معنی امضا شدن حکم قهرمانی استقلال بود. پایان قهرمانی‌های پرسپولیس، باعث شد شایعات زیادی، درباره قطع همکاری باشگاه با گل‌محمدی مطرح شود. اتفاقات روزهای اخیر اما، نشان می‌دهد یحیی، احتمالا فصل بعد هم سرمربی پرسپولیس است.

لیست یحیی

پرسپولیس برای فصل آینده، سراغ بازیکنانی رفته که در لیست یحیی گل‌محمدی قرار دارند. آن‌ها نتوانستند علی علیپور را بخرند و او در فوتبال پرتغال ماندگار شد. علیرضا بیرانوند و مرتضی پورعلی‌گنجی، مذاکرات خوبی با پرسپولیس داشته‌اند و احتمال حضورشان برای فصل آینده در این باشگاه زیاد است. محمد خدابنده‌لو با پرسپولیس به توافق رسیده و آن‌ها، در حال مذاکره با سجاد شهباززاده و دانیال اسماعیلی‌فر، بازیکنان مد نظر یحی در فصل گذشته هستند. علاوه بر این، لیست خروجی‌ها و تمدیدی‌های پرسپولیس هم بر اساس نظر گل‌محمدی جلو می‌روند. موضوعی که نشان می‌دهد باشگاه، علاقه‌ای به پایان همکاری با سرمربی خود ندارد.

فقط یک گزینه

یحیی گل‌محمدی هم بجز پرسپولیس، گزینه جذاب دیگری برای فصل آینده ندارد. بجز استقلال که پرونده آن برای گل‌محمدی بسته است، سایر تیم‌های بزرگ لیگ هم فصل آینده با سرمربی‌شان ادامه همکاری می‌دهند. سپاهان و محرم نویدکیا، فولاد و جواد نکونام، و همچنین گل‌گهر و امیر قلعه‌نویی، آماده شروع فصلی تازه در کنار هم هستند. این یعنی گل‌محمدی در صورت جدایی از پرسپولیس، نمی‌تواند فصل آینده هدایت یک تیم مدعی را در اختیار داشته باشد. به همین دلیل، او هم بعید است به جدایی از جمع سرخپوشان فکر کند.

فصل جام جهانی

برگزاری جام جهانی در فصل آینده، پرسپولیس و یحیی را به احیای تیم‌‌شان امیدوارتر می‌کند. بازیکنانی که بخاطر مسائل مختلف و قراردادهای مالی بالاتر از پرسپولیس جدا شده‌اند، می‌خواهند دوباره دیده شوند و شانس‌شان را برای حضور در جام جهانی افزایش دهند. علیرضا بیرانوند که جایگاهش در تیم ملی متزلزل شده و مرتضی پورعلی‌گنجی که جزو ترکیب اصلی دراگان اسکوچیچ نیست، به همین دلیل قصد بازگشت به لیگ برتر را دارند. شانس پرسپولیس برای بازگرداندن احمد نوراللهی هم کم به نظر نمی‌رسد. همین فرصت، انگیزه مشترک گل‌محمدی و باشگاه برای جبران ناکامی در فصل گذشته است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.