یحیی گل محمدی تحت هیچ شرایطی دوست ندارد لیگ بیست و دوم را بدون جام به پایان برساند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

لیگ برتر در فصل بیست و یکم با تمام فراز و نشیب‌هایش با قهرمانی استقلال به پایان رسید تا بعد از پنج سال حکومت بی چون و چرای پرسپولیس، این بار آبی‌های پایتخت باشند که جام قهرمانی را بالای سر ببرند تا هواداران آنها خرسند از این اتفاق باشند.

 یحیی گل محمدی بعد از این اتفاق و انتقادهای بسیاری که بر او وارد شد، عزم خود را برای لیگ بیست و دوم جزم کرده است و این را می‌شود از خریدهایی که انجام داده یا در حال انجام آن است به خوبی لمس کرد.

یحیی گل محمدی، علیرضا بیرانوند را تحت هر شرایطی به پرسپولیس خواهد آورد تا خیالش از درون دروازه که در لیگ بیست و یکم بسیار متزلزل نشان داده شده بود راحت شود.

 او دوست دارد فرشاد احمدزاده و سروش رفیعی را به پرسپولیس برگرداند تا کمربند خط میانی تیم خود را هم محکم ببندد و از طرفی مرتضی پور علی گنجی را نیز به خدمت گرفته است تا خط دفاعی خود را مستحکم کرده باشد.

 بدون تردید مذاکره  و جذب این بازیکنان در حالی که فصل بیست و یکم هنوز به پایان نرسیده است، گویای این می‌باشد که یحیی لیگ بیست و دوم را تحت هر شرایطی دوست ندارد بدون جام به پایان برساند ضمن این که قطعا نفرات دیگری هستند که مورد توجه  سرمربی پرسپولیس می‌باشند و می‌توانند کمک حال او در فصل آینده باشند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.