باشگاه پرسپولیس پیش‌نویس قرارداد مورد نظر خود را برای علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی ارسال کرده است که همین باعث شده تا گلر تیم ملی برای پرسپولیسی شدن مردد شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بعد از اینکه حامد لک در فصل قبل دچار افت شد و چند گل بد را در لیگ بیست و یکم دریافت کرد، یحیی و مسئولان پرسپولیس تنها چاره و بهترین راهکار را در جذب دروازه‌بان جدید دیدند. در این بین جدایی دروازه‌بان اول تیم ملی ایران و باشگاه آنتورپ که به شکل قرضی در بواویشتای پرتغال حضور داشت برای پرسپولیس و علاقه قبلی بیرو به حضور در پرسپولیس بهانه‌ای شد تا بیرانوند مذاکرات جدی با سرخ‌ها داشته باشد و در آستانه حضور در پرسپولیس قرار بگیرد.

در چند روز گذشته پیش‌نویس‌ها و شروطی از سوی باشگاه برای بیرانوند و وکیل این بازیکن ارسال شد که موجب دلخوری آنها شده است. شروط عجیب باشگاه پرسپولیس به هیچ وجه مورد قبول وکیل دروازه‌بان شماره یک تیم ملی قرار نگرفته؛‌آن هم در شرایطی که بیرو به‌شدت علاقه دارد دوباره به پرسپولس باز گردد.

در شروط باشگاه، بندهای جالبی دیده می‌شود. به طور مثال گفته شده در صورت مصدومیت، ممکن است این بازیکن با جریمه مواجه شود. او همچنین حق مصاحبه ندارد. همچنین عدم رضایت مربی از عملکرد فنی این بازیکن به همراه چند بحث دیگر مسائلی هستند که بیرو و وکیلش را ناراحت کرده تا آنجا که روز جمعه وکیل بیرانوند به باشگاه پرسپولیس رفت و مراتب اعتراض خودش را نسبت به شروط باشگاه اعلام داشت زیرا آنها معتقدند شروط باشگاه متناقض است و کاملاً یکطرفه و به ضرر دروازه‌بان اول تیم ملی به نظر می‌رسد.

در این رابطه گفته می‌شود حتی مواردی نظیر بیماری و غیبت دروازه‌بان ملی پوش با جریمه دو و نیم درصدی از سوی باشگاه مواجه خواهد شد که این مسأله نیز به‌شدت موجب ناراحتی بیرانوند شده است. همچنین در این رابطه گفته می‌شود وکیل بیرانوند بعضی از مفاد پیش‌نویس‌های باشگاه پرسپولیس را قبول نکرده و تأکید دارد که خودش و بیرانوند با این مسائل موافق نیستند اما با وجود این، باشگاه نیز بر سر مسائل عنوان شده، تأکید دارد نکته‌ای که قرارداد بیرو با پرسپولیس را در شرایط خاصی قرار داده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.