سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کنار گذاشتن برخی بازیکنان موضوع خاصی نبود و این مسائل خانوادگی است چرا که بازیکنانم تاریخ ساز هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل شهر خودرو در هفته بیست و نهم لیگ برتر اظهار داشت: در مجموع بازی زیبایی را شاهد بودیم. این بازی تفاوت دو انگیزه متفاوت بود چرا که ما برای نایب قهرمانی و بیشتر کردن فاصله امتیازی‌مان میجنگیدیم‌. حریف هم انگیزه زیادی داشت که به لیگ پایین‌تر سقوط نکند.

وی افزود: واقعا باید از تیم حریف به خاطر نیرویی که داشتند و فوتبالی که ارائه کردند تشکر کرد. از طرفی از بازیکنانم واقعا تشکر می‌کنم چراکه سختی‌های زیادی را تا اینجا متحمل شدند و فشار زیادی از سمت‌های مختلف به آنها وارد می‌شود را تحمل کردند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: بازی مقابل تیم‌های باانگیزه سخت است و از آن طرف هم حفظ انگیزه برای بازیکنان ما دشوار بود. امروز بازیکنان نشان دادند که چقدر به تعهد خود پایبند هستند و انرژی خوبی گذاشتند. با اینکه پنج شش بازیکن‌مان را در اختیار نداشتیم، اما فوتبال مالکانه و رو به جلو خوبی بازی کردیم.

گل محمدی در مورد عملکرد ضعیف خط دفاعی تیمش اضافه کرد:  به آمار که نگاه ‌کنیم می‌بینیم که تیمی قهرمان می‌شود که گل کمتری بخورد. این یک فاکتور مهم در فوتبال برای قهرمانی است. امسال گل‌های راحتی خوردیم. گل‌هایی دریافت کردیم که فکرش را نمی‌کردیم. از آن طرف عملکرد خوبی در خط حمله داشتیم و فکر می‌کنم یکی از دو تیم بالای جدول در گل زده بودیم.

گل‌محمدی تاکید کرد: شرایط امسال شرایط متفاوتی برای همه ما بود. از شروع فصل پیش‌بینی می‌شد که فصل سختی در پیش داریم. تمام تلاش‌مان را کردیم. بازیکنان هر چه داشتند گذاشتند تا تیم را قهرمان کنند؛ در هر صورت این اتفاق نیفتاد ولی زحمت خودشان را کشیدند. برای قهرمانی خیلی تلاش کردند.

وی گفت: در لیگ امسال درگیر یکسری اتفاقات شدیم. کسی را ندیدم که در تیم کم‌کاری کند. بچه‌ها با تمام وجود کار کردند و لایق بهترین‌ها هستند. از همه آنها تشکر می‌کنم. بازیکنان فصل واقعا سختی را پشت سر گذاشتند. بیشتر فشار و سختی را هم آنها تحمل کردند، به خاطر اینکه باید 90 دقیقه مقابل تیم‌های با انگیزه می‌جنگیدند. این کار را هم انجام دادند و به همه آنها خدا قوت می‌گویم.

گل‌محمدی درباره کنار گذاشتن سیدجلال حسینی، امید عالیشاه و فرشاد فرجی در روز قبل از بازی و خط زدن حسینی و فرجی از فهرست تیم برای بازی امروز هم تاکید کرد: اصلاً مشکل خاصی نبود. مسئله درون خانوادگی بود و فکر نمی‌کنم لازم باشد زیاد توضیح دهم. هیچ مشکلی نیست. سیدجلال، امید و فرشاد واقعاً فصل خیلی سختی را پشت سر گذاشتند و خیلی تلاش کردند، از بازیکنان با افتخار تیم ما هستند و هیچ‌وقت نام‌شان فراموش نمی‌شود.

وی تاکید کرد: این بازیکنان ما تاریخ‌ساز بودند و پنج قهرمانی متوالی به دست آوردند. اینها بازیکنانی نیستند که راحت از کنارشان بگذاریم. این بازیکنان باعث افتخار ما و هواداران بودند. لازم نمی‌دانم در این مورد زیاد توضیح دهم و این یک مسئله درون خانوادگی است.

وی در خصوص لیست مازاد تیمش گفت: نه لیست مازاد دادم و نه لیست خرید. همه چیز را به بعد از پایان لیگ موکول کردم. یکسری بازیکنان در لیگ و بیرون هستند که اسم‌شان مطرح می‌شود و همه تیم‌ها دوست دارند آنها را داشته باشند. صحبت‌ در این مورد زیاد است ولی من هیچ لیست خروجی ندادم.

گل محمدی در مورد فشار از سوی مدیران باشگاه برای انتخاب دستیار جدید تاکید کرد: کمی درمورد بازی هم سوال کنید بد نیست.

گل‌محمدی خصوص عملکرد داور این دیدار گفت: فکر نمی‌کنم داوری تاثیری در نتیجه بازی گذاشته باشد. من از علیرضا ابراهیمی پرسیدم که گفت برخوردی با بازیکن حریف نداشته که داور بخواهد پنالتی اعلام کند. به هر حال بازهم کارشناسان در این خصوص باید صحبت کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.