استقلال در هفته‌ پایانی لیگ امروز میزبان نفت مسجد سلیمان است تا شاگردان فرهاد مجیدی جشن قهرمانی را برپا کنند. جشنی که اول فصل مجیدی قولش را داد و حالا به روز عمل رسیده است!

به گزارش فرتاک ورزشی،

پس از کلی کشمکش و امروز و فردا کردن، درنهایت تصمیم بر این گرفته شد تا استقلال بازی هفته پایانی اش را مقابل نفت مسجد سلیمان انجام دهد و جشن قهرمانی اش را نیز برگزار کند. این مسابقه با توجه به سقوط شهرخودرو برای نفت مسجد سلیمان نیز تشریفاتی شد تا شاگردان رضا مهاجری با خیال راحت به مصاف شاگردان فرهاد مجیدی بروند. اگر قرار بود نفتی ها در این بازی برای بقا مبازره کنند، قطعا جذابیت مسابقه چند برابر می شد و احتمالا شاهد؛ اشک ها و لبخند ها بودیم. 

با این حال، روز جشن قهرمانی آبی ها فرا رسید تا، تیم شایسته فرهاد مجیدی در ورزشگاه آزادی با حضور هواداران پرشورش به مصاف نفت مسجد سلیمان برود تا هم رکوردش را تکمیل کند و هم لیگ را بدون شکست به پایان برساند. استقلال برای تکمیل کردن چند رکورد فقط نیاز به یک تساوی دارد!

(رکورد بیشترین امتیاز در تاریخ لیگ برتر، کمترین گل خورده و تنها تیم بدون شکست تاریخ در کسب قهرمانی) همه این رکورد ها فقط یک تساوی می خواهد؛ هرچند شاگردان مجیدی به هیچ عنوان‌ به تساوی راضی نخواهند بود و آنها می جنگند تا به کسب پیروزی جشن قهرمانی را تکمیل کنند.

جشنی که بعد از ۹ سال انتظار با ۷ محبوب به دست آمده و خالق آن "فرهاد آبی ها" بوده است؛ فرهادی که با چندین بار رفت و برگشت در استقلال، این بار میخش را طوری کوبید تا حالا، حالاها فراموش نشود. مربی که شاید اگر همین فصل به داد استقلال نمی رسید و جام را از رقیبش نمی گرفت، طرفداران آبی  وارد یک بحران روحی و روانی سختی می شدند، اما فرهاد با گرفتن این جام، با این همه رکوردخستگی چند ساله را از تن علاقه‌مندان استقلال بیرون آورد و آنها را به  تیم شان متعصب تر کرد. هوادارانی که سالها سختی و مشکلات را تحمل کردند، ولی به یک جام فراموش‌ نشدنی در تاریخ لیگ برتر رسیدند.

علی مسعودی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.