مدیرعامل پرسپولیس با رد ادعای رامین رضاییان در برنامه فوتبال برتر تلویحا از دعوت او به کمیته انضباطی باشگاه صحبت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان مجمع فدراسیون پاسخگوی‌ سئوالات خبرنگاران بود. درویش در خصوص قرارداد رضاییان، تعلل هیات رییسه برای تدارکات تیم ملی و تبریک قهرمانی آبی‌ها صحبت کرد که در ادامه آن را می‌خوانید:

* صحبت ابتدایی در خصوص مجمع؟

- مجمع خوبی بود البته تنش‌هایی هم داشت ولی ان‌شاء‌الله که بتوانند از فرصت باقی‌مانده استفاده کنند. یادمان نرود که مسابقاتی که همه آرزوی حضور در آن را دارند و برای ما محقق شده را در پیش داریم و بجای توجه به این‌حاشیه‌ها باید فکری برای بازی‌های دوستانه تیم ملی کنیم و دغدغه‌ی اعضای هیات رییسه این باشد که چگونه آن را محقق کنند. اما متاسفانه اوضاع جالبی نیست و حداقل اعضای هیات رییسه که بر مسند خودشان باقی‌ماندند اقلا فکری عاجل کنند.

* نظرتان در مورد حذف سراجی به عنوان یک سایپایی سابق؟

- مهم نیست چه کسی باشد. مهم این است فعلی انجام شود و حداقل حریفان قدرتمندی برای تیم ملی پیدا کنند چون چشم بهم بزنیم سی آبان می‌شود و به جای اینکه آن موقع حسرت بخوریم، امروز از فرصت‌های ممکن بهره ببریم.

* بیرانوند امضا کرده؟

- نخیر.

* دعوت رامین رضاییان به کمیته انضباطی؟

- هنوز نه اما صحبت بخش مالی باشگاه در خصوص رایگان بازی کردنش این است که پس این مبالغی که در این ۴ ماه به او پرداخت شده کجا رفته؟ مگر او نگرفته است؟

* بابت تفاوت حقوقش بوده گویا؟

- فرقی نمی‌کند به هرحال دریافتی داشته است دیگر‌.

* مبلغ شش میلیارد درست است؟

- فکر می‌کنم بیشتر است!

* تیم فصل بعد را برای قهرمانی می‌بندید؟

- بالطبع کادر فنی تصمیم می‌گیرد چگونه تیمی متوازن با توقع از پرسپولیس ببندد. این هم جالب است که نایب‌قهرمانی پرسپولیس پس از چندین سال به بحث روز تبدیل می‌شود. این نشان از جایگاه این باشگاه دارد که به جز قهرمانی مقامی برایش متصور نیستند. درحالی که کمتر در دنیا می‌بینید که تیمی پنج سال قهرمان شود و دو سال نایب قهرمان و مردم دغدغه قهرمان نشدنش را داشته باشند. بازیکنای بزرگی از دست دادیم در ابتدای سال. یک مقداری بی‌انگیزگی هم داشتیم چرا که از آسیا حذف شدیم و پرسپولیس دو دوره نایب قهرمانی آسیا هم داشت ولی برای سال جدید بازیکنایی که بتوانند بیشتر پرسپولیس را کمک کنند آقای گل‌محمدی جذب می‌کنند.

* سهمیه لیگ قهرمانان سال بعد؟

- قانون می‌گوید برای قهرمان‌های امسال سهمیه‌ای وجود ندارد! بستگی به تصمیم‌گیری فدراسیون دارد.

* اردوی پیش‌فصل در خارج؟

- خیر. خیلی فرصت تا تصمیم‌گیری برای آن موقع مانده.

* قرارداد رامین برای نیم‌فصل چقدر بود؟

- باید از مالی باشگاه بپرسیم. بیشتر از شش میلیارد تومان بود.

* نگرانی هواداران برای سیدجلال؟

- سیدجلال متعلق به پرسپولیس است و باشگاه باید حتما شان او را حفظ کند. اگر نمی‌خواهد بازی کند در جایگاه دیگر از او استفاده کند و اگر می‌خواهد بازی کند هم‌ کادر فنی از او استفاده کند.

* استفاده استقلالی‌ها از واژه پاک برای عنوان قهرمانی و نامه سپاهان؟

- مبارک‌شان باشد. هر بازی‌ای یک برنده و بازنده دارد. این بار هم نوبت استقلال بود و به هوادارانش تبریک می‌گویم. ان‌شاءالله مبارک‌شان باشد.

* تیتر روزنامه سپاهان در تبریک قهرمانی به تیم اول تهران!؟

- از سپاهانی‌ها باید بپرسید.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.