تعدادی از بازیکنان تیم فوتبال استقلال پیشنهاداتی از چند تیم داخلی و خارجی دریافت کرده‌اند و در این بین احتمال جدایی یکی از بازیکنان بیشتر از سایرین است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال استقلال موفق شد در بیست و یکمین دوره لیگ برتر فوتبال مقتدرانه قهرمان شود. این تیم در ۳۰ بازی خود شکستی را متحمل نشد و ۶۸ امتیاز هم کسب کرد تا در این خصوص رکورددار شود. در ترکیب استقلال بازیکنانی همچون کوین یامگا، امیرحسین حسین‌زاده، حسین حسینی و مهدی مهدی‌پور نقش پررنگ‌تری داشتند و با توجه به درخشش‌شان در ترکیب این تیم، پیشنهادهای زیادی را از تیم‌های مختلف دریافت کرده‌اند.

در بین این بازیکنان احتمال جدایی حسین‌زاده بیشتر از سایر بازیکنان است. این بازیکن یکسال دیگر با استقلال قرارداد دارد اما شنیده می‌شود از چند تیم قطری و اماراتی پیشنهاداتی را دریافت کرده است. مهاجم آبی‌پوشان در حاشیه جشن قهرمانی تیمش در خصوص احتمال جدایی‌اش از این تیم گفت «اول اینکه فصل خوب و رویایی را سپری کردم. در این‌باره نه حرفی زدم و نه تصمیمی گرفته‌ام. به تعطیلات و تمرین تیم ملی خواهم رفت.»

با توجه به احتمال جدایی مجیدی از استقلال و همینطور پیشنهادات اغواکننده‌ای که برای جذب ستاره‌های این تیم رسیده، آبی‌پوشان شاید یک بار دیگر متحمل تغییرات زیادی شوند و همین موضوع می‌تواند چالش بزرگی را برای این تیم در فصل آینده ایجاد کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.