مربی بعدی باید شناخت خوبی از تیم داشته باشد

مدافع سابق استقلال بر این باور است جواد نکونام می تواند موفقیت آبی ها در لیگ برتر را تداوم ببخشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هادی شکوری درباره حواشی مربوط به نیمکت استقلال و خداحافظی فرهاد مجیدی عنوان کرد: قبل از هرچیز جا دارد به هواداران استقلال بابت قهرمانی این تیم تبریک بگویم. به کادرمدیریتی و کادرفنی تیم و همچنین بازیکنان هم خسته نباشید می گویم. من فکر می کنم نباید بحث خداحافظی فرهاد مجیدی را خیلی پیچیده کنیم. عرف فوتبال دنیا همین است. قطعا مجیدی پیشنهاد خیلی خوبی دارد که چنین تصمیمی گرفته است. شاید هواداران استقلال کمی ناراحت باشند اما به هر حال باید کمی هم ایشان را درک کنیم. مجیدی با هر مشکلی که بود و بدرفتاری هایی که دید ایستاد و با اقتدار و با رکوردهای درخشان تیم را قهرمان کرد و شخصیت قهرمانی را به تیم برگرداند.

او ادامه داد: هواداران استقلال در این مقطع باید کمک کنند تا تیم در بهترین شرایط باقی بماند. برای مجیدی هم باید احترام قائل شویم چون او به هر حال به تیم کمک کرده است.

مدافع سابق آبی‌ها نظرش درباره مربی بعدی استقلال را اینطور بیان کرد: نظر من این است مربی بعدی هرکسی که باشد مسئولیت سنگینی خواهد داشت. توقع طرفداران استقلال بالا رفته و امیدوارم مسئولان باشگاه هرچه سریع تر تصمیمی بگیرند که به نفع باشگاه باشد.

شکوری که در پاس تهران سابقه کار کردن با مصطفی آجورلو را دارد، همچنین گفت: من قبلا هم گفتم استقلال و پرسپولیس جای آزمون و خطا نیست. اول فصل که آقای آجورلو تشریف آوردند، بسیار خوشحال شدم چون سوابق مدیریتی ایشان مشخص شد. ایشان آزمون و خطایش را در جاهای دیگر پس داده بود و مدیریتی بسیار توانمند وباتجربه محسوب می‌شود. در استقلال هم دیدیم که با کمترین اشتباه و مدیریتی قدرتمند حداکثر آرامش را به تیم تزریق کرد و نتیجه اش این شد که تیم با اقتدار به قهرمانی رسید.

وی در پاسخ به این پرسش که در شرایط کنونی گزینه ایرانی برای استقلال مناسب است یا خارجی، گفت: من فقط می گویم مربی ای باید هدایت استقلال را برعهده بگیرد که شناخت خوبی از فوتبال ایران و استقلال داشته باشد. اگر قرار بر گزینه خارجی است نمی توان ریسک کرد و مربی ای را آورد که شناختی از ایران ندارد.

شکوری که در پاس تهران با جواد نکونام همبازی بوده، درباره مطرح شدن نام او برای سرمربیگری استقلال افزود: نکونام جزو سرمایه های فوتبال ما است و تجربیات خوبی از مربیگری در تیم های دیگر به دست آورده است. استقلال مربی ای می خواهد که بتواند تیم را با همین پرستیژ در مسیر موفقیت ادامه بدهد و نکونام گزینه ای است که می تواند به موفقیت های استقلال تداوم ببخشد. او فوتبال ایران را بلد است و می تواند تیم را در مسیر موفقیت حفظ کند.

مدافع استقلال در پایان اضافه کرد: من امیدوارم بهترین تصمیم گرفته شود، اگر استقلال زمان را از دست ندهد، قطعا سال بعد هم مدعی اصلی قهرمانی است؛ چراکه شخصیت قهرمان به تیم برگشته و این در فصل جدید به تیم بسیار کمک خواهد کرد. امیدوارم همه چیز خوب پیش برود و شادی طرفداران استقلال تداوم داشته باشد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.