باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه‌ای نکاتی را در مورد نقل و انتقالات این تیم ذکر کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه پرسپولیس در پیامی که دقایقی قبل در خروجی وب‌سایت این باشگاه قرار گرفت، به اتفاقات ۲۴ ساعت اخیر در فضای هواداری این تیم واکنش نشان داد.

شب گذشته گروهی از کاربران با ایجاد کمپینی که ترند توییتر فارسی هم شد، خواستار اخراج سرمربی تیم، یحیی گل‌محمدی، شدند و از انتخاب‌های نقل و انتقالاتی او انتقاد کردند. باشگاه پرسپولیس در واکنش به این پویش نوشته: انتخاب فهرست نقل و انتقالاتی «در حیطه اختیار سرمربی» است.

همچنین در حالی‌که برخی از صفحات هواداری رامین رضاییان با حمله به صفحه دانیال اسماعیلی‌فر خواستار عدم حضور او در پرسپولیس شده‌اند، این باشگاه از هواداران این تیم خواسته تا در فرآیند نقل و انتقالاتی اختلال ایجاد نکنند.

بیانیه باشگاه پرسپولیس را می‌خوانید:

* در فضای فعلی آب به آسیاب آن‌هایی ریخته می‌شود که پرسپولیس را در شرایط سخت و تحت فشار می‌خواهند. این وضعیت همچنین می‌تواند موجب اختلال در‌ جذب بازیکنان شود. می‌خواهیم صادقانه بیان کنیم که پرسپولیس در چه موقعیتی قرار گرفته و امیدواریم هواداران با درک موضوع به کمک باشگاه و تیم خود بیایند.

پرسپولیس نیاز دارد که هواداران آرامش خود را حفظ کنند و با هر مساله‌ای این امکان را ندهند که موجی تازه علیه باشگاه راه بیفتد. اگر قرار باشد باشگاه تحت تاثیر فضای مجازی پیش برود، امکان فعالیت مناسب در نقل و انتقالات نخواهد داشت.

* همچنین با رویه‌ای که قبل از این شاهد اثر مطلوب آن در سال‌های گذشته بودیم، اولویت اول در حفظ و جذب بازیکنان کمک به یکپارچگی و اتحاد تیم است. هیچ اصلی مهمتر از این را نمی‌شناسیم. چه در داخل تیم و چه در کل خانواده پرسپولیس و هواداران.

* باشگاه پرسپولیس همچنین بر اجرای این اصل تاکید دارد که در یک مجموعه قهرمان باید مسئولیت‌ها و اختیارات افراد مشخص و محترم باشد. در حوزه فنی سرمربی است که تصمیم می‌گیرد و هیچ کسی نمی‌تواند از این اصل تخطی کند. در جایگاه بالاتر مدیرعامل است که تصمیم‌های نهایی را می‌گیرد.

* نمی‌توانیم اجازه بدهیم هیچ پدیده‌ای نظم و اقتدار مجموعه را بر هم بزند. تردید نداشته باشید که برنامه‌های خوبی از سوی مدیریت و کادر فنی در دست اقدام است ولی برای تحقق آن‌ها به آرامش و اعتماد هواداران نیاز است و البته اتحاد و همدلی که توان را مضاعف کند.

* پرسپولیس نیاز دارد که هواداران را کنار خود ببیند. چنانکه همواره چنین بوده است. نگرانی‌های هواداران و التهاب آن‌ها را درک می‌کنیم ولی بازگشت به مسیر قهرمانی هم یک‌شبه اتفاق نمی‌افتد و همه با هم باید به سمت آن حرکت کنیم.

* اگر قرار باشد هر کسی خارج از چارچوب هر کاری دلش خواست انجام بدهد، هرج و مرج ایجاد خواهد شد و هرج و مرج آن چیزی است که بعضی سهوا یا عمدا به دنبال ایجاد آن در پرسپولیس هستند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.