قبل از جدایی فرهاد مجیدی از استقلال و در حالی که او از حدود دو ماه قبل با باشگاه اتحاد کلبا تمام کرده بود، ۳ مدیر استقلالی قاطعانه می‌گفتند مجیدی قرارداد دارد و نمی‌تواند برود!

به گزارش فرتاک ورزشی،

در حالی که خبرورزشی از مدتها قبل خبر از جدایی فرهاد مجیدی داده و حتی زودتر از همه رسانه‌ها نام تیم جدید او را هم رسانه‌ای کرده بود، سه مدیر استقلال با قاطعیت می‌گفتند مجیدی قرارداد دارد و نمی‌تواند جدا شود! حتی یکی از اعضای هیئت مدیره استقلال گفته بود مجیدی اگر بخواهد برود هم ما اجازه جدایی به او نمی‌دهیم.

این در حالی است که قرارداد سه ساله فرهاد اصلا روی کاغذ نیامده بود و او با استقلال برای سالهای دوم و سوم توافق مالی نکرده بود. با این حال حتی اگر قراردادی هم وجود داشت، بعید بود که مدیران استقلال بتوانند مانع از جدایی مجیدی شوند و فرهاد تمام محاسبات لازم را برای جدایی از استقلال و حضور در تیم جدید انجام داده بود.

حالا باید دید آیا مدیرانی که قاطعانه از ماندن مجیدی می‌گفتند حاضر می‌شوند در این مورد توضیحاتی را به رسانه‌ها و هواداران استقلال بدهند یا نه؟ آنها ثابت کردند که نه مجیدی را می‌شناسند، نه استقلال و فضای فوتبال ایران را.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.