چالش بزرگ در خط دروازه پرسپولیس

با رسمی شدن انتقال بیرانوند به پرسپولیس اکنون همه در انتظار تصمیم کادرفنی برای خروج‌ یکی از دو گلر فصل گذشته این تیم هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بعد از یک فصل فوق العاده، حامد لک در فصل گذشته شرایط متفاوتی را پشت سر گذاشت تا در نهایت بحث درباره جذب دروازه بان جدید پیش از نقل و انتقالات زمستانی در لیگ بیست و یکم شدت بگیرد. سرخ‌ها با نظر یحیی گل‌محمدی به دنبال بیرانوند یا نیازمند بودند که موانع بر سر رضایتنامه این دو گلر لژیونر مانع از این انتقال در فصل گذشته شد. در نهایت اما احمد گوهری با توجه به بندی در قراردادش موفق شد فسخ خود را از صنعت صنعت نفت آبادان دریافت کند و به عنوان رقیب حامد لک کار را استارت بزند. با این حال آنها همچنان به دنبال گلری شش دانگ بودند که خیال‌شان را کاملا از دروازه تیم راحت کند و به همین دلیل پیش از پایان فصل باز هم به سراغ بیرانوند و نیازمند رفتند و در نهایت موفق شدند رضایت گلر اسبق خود را برای بازگشت جلب کنند.

بیرانوند که حضورش در جام جهانی را هم با توجه به تداوم نیمکت نشینی در بوآویشتا همچون تیم بلژیکی‌اش را در خطر می‌دید، با ذهنیت بازگشت دوباره به ترکیب اصلی تیم ملی و سود بردن از این فرصت (نیم فصل) تا شروع جام جهانی قطر، به پیشنهاد پرسپولیس پاسخ مثبت داد و این مساله به معنای آن است که او به هیچ وجه نمی‌خواهد باز هم همانند دو فصل اخیر طعم نیمکت نشینی را اینبار در فوتبال ایران و البته پرسپولیس بچشد. اتفاقی که باید منتهی به خروج یکی از دو دروازه‌بان کنونی پرسپولیس شود.

علیرضا بیرانوند

هر دو گلر کنونی پرسپولیس (حامد لک و احمد گوهری) البته یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارند و هیچ کدام از آنها هم در نظر ندارند صحنه رقابت را خالی کنند. با این حال همه چیز در گرو نظر نهایی کادرفنی پرسپولیس برای خروج یکی از این دو خواهد بود. اتفاق قابل پیش بینی البته جدایی حامد لک خواهد بود؛ گلری که نشان داده توانایی حضوری فیکس در ترکیب پرسپولیس را خواهد داشت و در صورتی که بتواند به روزهای آمادگی دوران ابتدایی حضورش در پرسپولیس نزدیک شود، رقیبی سرسخت برای بیرانوند نیز محسوب می‌شود. با این حال ادامه حضور توام بیرانوند و لک هم می‌تواند در شرایط کنونی چالش‌هایی را در دروازه شکل دهد و تجربه نیز نشان داده که دو گلر مدعی کار را سخت خواهند کرد. البته لک نیز به اطرافیان خود اعلام کرده قصد ندارد رقابت را در پرسپولیس از دست بدهد و باید دید با این تفاسیر باید دید در نهایت از میان لک و گوهری کدامیک مسیر خروج از باشگاه را در پیش خواهند گرفت.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.