علیرضا بیرانوند می‌گوید پس از ترک پرسپولیس، فکر نمی‌کرد انقدر زود به جمع سرخ‌پوشان بازگردد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علیرضا بیرانوند در اولین اظهارات پس از پیوستن به پرسپولیس و رسمی شدن قراردادش، گفت‌وگویی را انجام داد و در ابتدا گفت: خیلی خوشحالم که می‌توانم یک بار دیگر پیراهن بزرگترین تیم آسیا را به تن کنم و همچنین خوشحالم که دوباره به آرزویم رسیدم.

* فکر نمی‌کردم انقدر زود برگردم

راستش را بخواهید فکر نمی‌کردم که به این زودی به پرسپولیس برگردم. می‌دانستم که یک روز قطعا به پرسپولیس بازمی‌گردم ولی فکر نمی‌کردم این بازگشت به این زودی رقم بخورد. به هر حال این اتفاق را به فال نیک می‌گیرم و امیدوارم مثل سال‌های قبل که توانستیم کنار هواداران عزیزمان جشن‌ها و خوشحالی‌های زیادی را تجربه کنیم این‌بار هم با حمایت آنها روزهای خوبی را رقم بزنیم.

* دوست دارم موفقیت‌ها را تکرار کنم

امیدوارم مثل ۴ سالی که کنار پرسپولیس بودم و توانستیم ۹ قهرمانی به‌دست بیاوریم و فینال آسیا را تجربه کنیم، دوباره آن موفقیت‌ها را تکرار کنیم. روزی که از پرسپولیس جدا شدم مصاحبه کردم و گفتم روزی برمی‌گردم که بتوانم با پرسپولیس قهرمان آسیا شوم.

* پرسپولیس از نبود هواداران لطمه خورد

هواداران یار دوازدهم باشگاه و یار همیشگی بازیکنان هستند. من از آنها خواهش می‌کنم که دوباره حمایت‌مان کنند. به هر حال دو، سه سال به‌خاطر کرونا نمی‌توانستند در ورزشگاه‌ها باشند و پرسپولیس هم از نبود هوادارانش لطمه خورد. اگر می‌خواهند به تیم کمک کنند از آنها می‌خواهم در همه بازی‌ها در فصل آینده ما را حمایت کنند.

* تجربه اروپا برایم یک چالش بود

به هر حال من دو سال در اروپا بازی کردم. به‌عنوان یک چالش جدید چیزهای زیادی به فوتبال من اضافه کرد. این حضور هم به فوتبالم هم به سبک زندگی من چیزهای خوبی اضافه کرده که امیدوارم بتوانم در پرسپولیس آنها را پیاده کنم.

* امیدوارم در آسیا موفق باشیم

مجددا می‌گویم خیلی خوشحالم که دوباره به پرسپولیس آمده‌ام و کنار هواداران عزیز هستم. من قرارداد سه ساله دارم. سری قبلی ۴ سال پرسپولیس بودم و هر ۴ سال قهرمان لیگ شدیم. امیدوارم در این سه سال هم بتوانیم به‌همراه بازیکنان، کادر فنی و مدیریت باشگاه، هواداران را خوشحال کنیم و مخصوصا در آسیا موفق باشیم و قهرمانی را به‌دست بیاوریم چرا که همیشه گفته‌ام آرزوی من قهرمانی با پرسپولیس در آسیاست و امیدوارم همه دست به دست هم بدهیم و به این آرزو برسیم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.