تیم فوتبال ملوان موفق شد قهرمان لیگ یک شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امید، آخرین چیزی است که می‌‌‍میرد. این جمله را انگار برای ملوان و هواداران‌اش ساخته‌اند. جماعتی که برای سال‌ها وفادارانه پای امید «بازگشت» ایستادند، پشت تیم‌ موردعلاقه را خالی نکردند و سرانجام به جشن دلخواه‌شان رسیدند. جشنِ حضور دوباره در لیگ برتر. سهمیه‌ای که در اوج شایستگی برای قوهای سپید فوتبال ایران به دست آمد. این یک خبر خوب، لا به لای حجم اندوه‌بار اخبار بد این روزها بود.

کیمیای امید در عصر ناامیدی. شبیه تابیدن بارقه‌ای از نور تازه به یک تصویر سیاه‌رنگ. این صعود، ساده به دست نیامد. این جشن، راحت ساخته نشد. ملوانی‌ها برای چنین روزی، رنج‌های زیادی را پشت سر گذاشتند. آن‌ها برای تماشای قابی شبیه به این، ناچار به تحمل قاب‌های تلخ پرشماری شدند. ملوان برگشت و جالی خالی‌اش را در لیگ برتر پس گرفت. بازگشتی که بی‌تردید برای همه هواداران واقعی فوتبال در ایران، خبری خوشایند به حساب می‌آمد.

مردم این شهر همیشه با فوتبال نفس کشیده‌اند و ملوان، اولین و آخرین تیم محبوب زندگی‌شان بوده است. مردم این شهر، هنوز قهرمان‌ها را فراموش نکرده‌اند و هنوز قبل از هر مسابقه در استادیوم پیر اما دوست‌داشتنی شهرشان، از سیروس قایقران نام می‌برند. این طوفان هم تمام شد و قوها دوباره به ساحل امن رسیدند.

شرکت ابزارآلات رونیکس افتخار می‌کند که در جریان این تلاش بزرگ برای بازگرداندن امید به شریان‌های یک شهر، در کنار ملوان ایستاده و حامی این تیم پرطرفدار بوده است. حمایت از ورزش و جوانان همیشه یکی از بزرگ‌ترین اولویت‌های رونیکس بوده و این شرکت مفتخر است که با حمایت و همراهی مردم انزلی، هواداران پرشور ملوان، مدیران لایق، مربیان متعصب و بازیکنان پرتلاش این تیم، در این جشن بزرگ سهمی داشته است.
شرکت رونیکس همواره به دنبال حمایت بی‌شائبه از تلاش‌های ستایش‌‌آمیز جوانان غیور این مرز و بوم بوده است. بدون تردید این اتفاق بزرگ بدون یک تلاش جمعی همه جانبه به دست نمی‌آمد. همه آن‌هایی که در روزهای گرم و سرد در کنار تیم‌شان ایستادند و حتی بعد از شکست‌ها برای ملوان دست زدند، همه آن‌هایی که پا به پای ستاره‌های تیم جنگیدند تا ملوان از بحران‌های گذشته عبور کند و همه آن‌هایی که این تیم را دوست داشتند و برای همیشه نیز خواهند داشت، بخشی از این حرکت بزرگ و فراموش‌نشدنی بودند که شعف را دوباره به خیابان‌های انزلی آورده است.

 ابزارآلات رونیکس


این فقط انزلی نبود که در انتظار حضور دوباره در لیگ برتر به سر می‌برد. لیگ برتر بدون ملوان، چیزهای زیادی کم داشت. حالا وقت‌اش رسیده که دوباره تیم‌های بزرگ به ورزشگاه قایقران قدم بگذارند و در مواجهه با هوادارانی قرار بگیرند که به جز ملوان، دلباختگی دیگری را نمی‌شناسند. شرکت ابزارآلات رونیکس به عنوان حامی همیشگی ورزش و جوانان، همچنان در کنار ملوان خواهد بود تا اتفاقات دلچسبی در آینده رقم بخورد و ملوانی‌ها به جایگاه واقعی‌شان در فوتبال ایران برسند.
آن‌ها حالا تنها نماینده استان گیلان در لیگ برتر و یکی از دو نماینده شمال کشور در مسابقات لیگ برتر هستند و مسئولیت سنگینی را بر عهده خواهند داشت. شرکت رونیکس تلاش می‌کند تا با حمایت همیشگی از ملوان، این تیم را مهیای حضوری غرورآمیز در رقابت‌های لیگ برتر کند. این تنها شروع راه است و اتفاقات هیجان‌انگیز پرشماری در این مسیر وجود خواهند داشت. داستان بازگشت ققنوس‌وار ملوان از میان شعله‌های آتش، درس بزرگی برای همه آن‌هاست که انگیزه و اشتیاق را برای انجام کارهای بزرگ نادیده می‌گیرند. این یک داستان الهام‌بخش برای همه طرفداران «امید» به شمار می‌رود. یک همکاری ثمربخش برای یک بازگشت فراموش‌نشدنی. رونیکس، آخرین ابزاری است که می‌خرید و امید، آخرین چیزی است که می‌میرد

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.