لژیونر ملی پوش فوتبال ایران مثل همیشه با روحیه ای بالا در اردو تیم ملی حضور پیدا کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 سردار آزمون انتقال غیرمنتظره ای به بایر لورکوزن داشت تا بعد از سال ها از فوتبال روسیه جدا شود. او پیش از جام جهانی 2022 ترجیح داد راهی بوندس لیگا شود و  آنجا خود را برای این رویداد بزرگ آماده کند؛ جایی که ستاره های زیادی از فوتبال ایران، دوران طلایی بازی خود را آنجا سپری کرده اند.

سردار آزمون که یکی از امیدهای اصلی تیم ملی در رقابت های جام جهانی 2022 به حساب می آید، در روزهای نخست سال جاری با گلزنی مقابل لبنان شمار گل های ملی خود را به عدد 40 رساند تا با عبور از نکونام، به تنهایی سومین گلزن برتر تاریخ تیم ملی فوتبال ایران باشد.

او برای رسیدن به جایگاه دوم، نیاز به زدن 10 گل دیگر دارد. ستاره خط حمله تیم ملی با توجه به سن و سالی که دارد، می تواند امیدوار به این کار باشد. آزمون در صورتی که 10 دیگر به تعداد گل های خود بیافزاید، به کریم باقری خواهد رسید که با 50 گل، بعد از دایی دومین گلزن برتر فوتبال ملی ایران است.

در بخشی از تمرینات تیم ملی که به شوتزنی اختصاص داشت، سردار آزمون با تمرکز و انگیزه ای مثال زدنی ظاهر شده و شوت هایی به سمت دروازه می زد که مشابه هر کدام از آنها در جریان بازی های تیم ملی می تواند یک گل ملی برای این بازیکن به همراه داشته باشد. دراگان اسکوچیچ هم که امید زیادی به درخشش سردار در قطر دارد، از چند قدمی نظاره گر شوتزنی او و دیگر شاگردان خود بود.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.