مرتضی کرمانی مقدم درباره خریدهای پرسپولیس می‌گوید: علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی و دانیال اسماعیلی‌فر هر سه فوتبالیست‌های تاپ و شناخته شده‌ای هستند. به نظر من پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات تا به حال توانسته است ۳ گل بزند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات شروع خوبی داشته و توانسته است ۳ بازیکن مهم را خریداری کند.مرتضی کرمانی مقدم پیشکسوت پرسپولیس با ابراز رضایت از خریدهای این تیم گفت: انصافا باید گفت آقای درویش مدیرعامل و یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس استارت عالی و سرعتی در نقل و انتقالات زدند. با توجه به اهمیت خریدهای تابستانی خیلی زود و سریع کار را آغاز کردند و حالا همه ما پرسپولیسی‌ها به فصل آینده امیدوار شده ایم.

وی ادامه داد: علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی و دانیال اسماعیلی‌فر هر سه فوتبالیست‌های تاپ و شناخته شده‌ای هستند. به نظر من پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات تا به حال توانسته است ۳ گل بزند. و همین ۳ خرید این تیم را از بقیه جلو انداخته است. وقتی شما یک یا دو خرید خوب انجام می‌دهید سایر بازیکنان بزرگ و مطرح نیز با رغبت بیشتری پای میز مذاکره با شما می‌نشینند و من احساس می‌کنم شرایط باشگاه پرسپولیس درادامه خریدهایش این چنین خواهد بود.

ستاره پرسپولیس در دهه ۶۰ افزود: البته کاربزرگ پرسپولیس تمدید قرارداد مهدی ترابی پیش از اتمام لیگ بود. با این اتفاق خوب سایر بازیکنان مد نظر یحیی گل محمدی نیز پای میز مذاکره نشستند و خدا را شکر تا به حال نیز اتفاقات خوشحال کننده ای افتاده است.

کرمانی مقدم با اشاره به خریدهای احتمالی بعدی یادآور شد: من اسامی بازیکنانی مثل سروش رفیعی، سعید صادقی و مهاجم برزیلی را شنیدم و امیدوارم این نفرات نیز به تیم اضافه شوند. پرسپولیس در فصل گذشته از کمبود بازیکن کارساز خیلی آسیب دید و هرچه بازیکن تأثیرگذار بیشتری در تیم داشته باشیم شانس موفقیت و قهرمانی نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

از کرمانی مقدم در خصوص خرید میلاد زکی پور پرسیدیم که پاسخ داد: من هم یک چیزهایی شنیدم اما بهترین نفر برای پاسخ دادن به این سئوال خود یحیی گل محمدی است. زکی پور یک زمانی بازیکن استقلال بوده و کُری‌هایی خوانده که شاید جالب نبوده باشد. تک تک قهرمانی‌های پرسپولیس در سال گذشته به زحمات و تلاش کادرفنی و بازیکنان حاصل شده و هیچ کسی نمی‌تواند آن را زیر سئوال ببرد اما شاید زکی پور جوان و احساساتی آن زمان حرف‌هایی زده که الان از برزبان آوردن آن پشیمان شده باشد. اگر او واقعا از لحاظ فنی خیلی خوب و به درد بخور باشد می‌تواند با نظر یحیی گل محمدی پرسپولیسی شود. درگذشته هم بازیکنان زیادی از استقلال به پرسپولیس آمدند و موفق هم عمل کردند.

پیشکسوت پرسپولیس همچنین خاطرنشان کرد: باشگاه پرسپولیس و مدیرانش باید قرارداد بازیکنان کلیدی که تمام شده را نیز تمدید کنند. بعد از مهدی ترابی حالا میلاد سرلک هم که ملی پوش است و چند بازیکن کلیدی دیگر را نباید فراموش کنیم. تمدید قرارداد مهره‌های تأثیرگذار نیز نباید از اولویت باشگاه پرسپولیس خارج شود.

کرمانی مقدم درمورد جدایی فرهاد مجیدی از استقلال و محرم نویدکیا از سپاهان اصفهان نیز گفت: استقلال و سپاهان تیم‌های بزرگ و رقیبان قابل احترامی‌هستند. ما درپرسپولیس نباید توجه خود را به معطوف به این اتفاقات کنیم. این دو تیم باز هم رقیبان جدی پرسپولیس البته کنار دو تیم صنعتی فولاد خوزستان و گل گهر سیرجان محسوب می‌شوند و باید بدون توجه به این مسائل با قدرت لیگ را آغاز کرد. سپاهان اصفهان و استقلال تهران مدیران با تجربه ای دارند و نباید تصور کنیم این دو تیم ضعیف شده و کار ما برای فصل آینده آسان خواهد بود. پرسپولیس در فصل آینده هم رقیبان بسیار سرسختی جلوی خود خواهد دید و باید از این جهت بسیار باهوش باشیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.