این روزها سخت ترین انتخاب برای سرادر آجورلو معرفی جانشین فرهاد مجیدی است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جدایی بسیار راحت فرهاد مجیدی از استقلال،  کار مدیریت را برای انتخاب جانشین او آنقدر سخت کرده که دست روی هر مربی گذشته می شود، کلی حواشی و مشکلات به همراه دارد؛ بطوری که وقتی نام جواد نکونام با این همه سابقه با بیشترین بازی ملی مطرح شد، کاری با او کردند تا خیلی راحت از رسیدن به نیمکت تیم محبوبش صرف نظر کند.

پس از او حالا مدریت باشگاه به سراغ رضا عنایتی رفته که نه تجربه‌ اش از نکونام بیشتر است و نه سابق ملی و بازی در تیم‌ های بزرگ خارجی را دارد که بخواهیم این دو مربی را با هم مقایسه کنیم.

شاید خود سردار آجورلو که یکی از باتجربه ترین و پخته ترین مدیران عامل فوتبال ایران محسوب می شود، فکرش را نمی کرد؛ کارش به جایی برسد که انتخاب جانشین مجیدی سخت ترین کار باشد و با این روزهای سخت را تجربه‌ کند و با سکوت خاصی جلو برود. انتخابی که حتی سکوت را در باشگاه استقلال نیز بوجود آورده و هیچ مسئولی جرأت مصاحبه کردن را ندارد که در خصوص سرمربی آینده حرفی بزند!

این درحالیست که در سال های گذشته برای انتخاب سرمربی، مسوولان باشگاه برای مصاحبه کردن از هم سبقت می گرفتند تا از دیگری بیشتر دیده شوند. البته شاید هم این ترس از مدیرعامل باشگاه است تا سرمربی جدید انتخاب نشده، کسی حرفی نزند و حاشیه درست نکند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.