با رد پیشنهادات سرمربیگری

مربی پرسپولیس که قرار بود امروز پاسخ نهایی خود را به مسوولان باشگاه برای ادامه همکاری در کادرفنی این تیم ارائه دهد، لحظاتی پیش با مدیران این باشگاه توافق کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 حمید مطهری کمک مربی پرسپولیس و دستیار اول یحیی گل محمدی که در پایان فصل بیست و یکم قصد جدایی از این باشگاه و تجربه چالش جدید سرمربیگری را داشت، در ادامه بار دیگر با این باشگاه به توافق دست یافت و فصل آینده را نیز در کنار این تیم کار را دنبال خواهد کرد.

‌حمید مطهری که به‌عنوان مغز متفکر کادرفنی یحیی گل محمدی کار را در این تیم دنبال می‌کرد، گفته می‌شد قصد دارد در فصل جدید به‌عنوان سرمربی چالش جدیدی را دنبال کند و با توجه به پیشنهاداتی که داشت مذاکرات خود را برای این پست دنبال کرد.

او اما اکنون با توجه به پیشنهاد دوباره باشگاه پرسپولیس و شرایطی که داشت، ترجیح داده به‌عنوان عضو کادرفنی این تیم و در کنار یحیی گل محمدی بار دیگر کار را دنبال کند و امیدوار است شرایط به شکلی در لیگ بیست و یکم پیش برود که به سومین عنوان قهرمانی خود در پایان فصل دست یابد.

مطهری که از دوره پدیده مشهد در کادرفنی یحیی گل محمدی حضور داشت، با وی راهی تهران و پرسپولیس شد و موفق شدند در همان فصل قهرمانی لیگ را کسب کنند. آنها فصل بیستم را نیز با عنوان قهرمانی به پایان رساندند اما در رقابتی نزدیک در این فصل در نهایت به نایب قهرمانی دست یافتند و شاهد قهرمانی استقلال بودند.

باید دید بازیکن اسبق پرسپولیس در بازگشت دوباره به این تیم و در جمع کادرفنی سرخ‌پوشان کار را به چه شکل دنبال خواهد کرد و اینبار با چه تدبیری به دنبال دستیابی به افتخار در لیگ خواهند بود.

انتهای پیام/