هافبک باتجربه گل‌گهر سیرجان حالا با 2 پیشنهاد تازه برای ادامه مسیر فوتبالی خود مواجه شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

درخشش سعید صادقی در لیگ بیست‌ویکم باعث شد تا همه نگاه‌ها در پایان فصل متوجه ستاره گل‌گهر سیرجان باشد، چرا که صادقی با 14 پاس‌گل و 7 گل توانست هم عنوان برترین پاسور لیگ را به‌دست آورد و هم اینکه موثرترین بازیکن فصل بود تا به یکی از چهره‌های جذاب بازار نقل‌وانتقالات تابستانی بدل شود.

صادقی با پیشنهاد سرخابی‌های پایتخت مواجه شده و از سوی دیگر باشگاه سپاهان اصفهان هم به دنبال جذب اوست تا رقابت جذابی میان مدعیان لیگ برتری به وجود بیاید. امیر قلعه‌نویی سرمربی باتجربه گل‌گهر هم دوست ندارد تا ستاره تیمش را به آسانی از دست بدهد و از مدیران باشگاه خواسته تا قرارداد سعید صادقی را تمدید کنند. بهترین پاسور لیگ بیست‌ویکم که برای نخستین‌بار به اردوی ملی دعوت شده و روز گذشته همراه ملی‌پوشان از دوحه به تهران بازگشت، در روزهای آینده تصمیم نهایی خود را خواهد گرفت. جالب آن‌که حالا صادقی با دو پیشنهاد جدید و متفاوت مواجه شده که شاید مسیر فوتبالی او را دگرگون کند!

مجیدی، ستاره لیگ ایران را هایجک می‌کند؟

فرهاد مجیدی سرمربی ایرانی تیم الاتحاد کلبا که بعد از حضورش در این تیم اماراتی به دنبال جذب چند ستاره ایرانی بوده، بعد از ناکامی در خرید امیرحسین حسین‌زاده حالا به دنبال جذب دیگر ستاره لیگ یعنی سعید صادقی است. مجیدی که در استقلال هم به دنبال جذب صادقی بود، حالا امیدوار است با توجه به وضعیت مالی خوب تیمش نظر سعید صادقی را جلب کند و او را به امارات ببرد.

سعید صادقی در بازگشت از اردوی تیم ملی در جمع خبرنگاران در واکنش به خبر ارائه پیشنهاد از سوی الاتحاد کلبا، ضمن تایید دریافت از باشگاه اماراتی اعلام کرد که هنوز تصمیمی برای آینده خود نگرفته و مذاکره مستقیمی را هم نداشته است، بلکه مدیر برنامه‌های او با باشگاه اماراتی مذاکراتی را انجام داده است تا حالا فرهاد مجیدی و تیم جدیدش هم یکی از مشتریان جدید و دست به نقد ستاره لیگ بیست‌ویکم باشند.

نکونام به دنبال بمب‌ترکانی در اهواز

جواد نکونام لیست بلندبالایی را برای تقویت فولاد بعد از آنکه ادامه حضورش در جمع قرمزپوشان قطعی شد، به مدیران باشگاه ارائه کرده است و در لیست نکونام نام ستاره لیگ برتر فوتبال ایران به چشم می‌خورد. فولادی‌ها در روزهای گذشته به دنبال جذب چند بازیکن کلیدی بوده‌اند و مذاکراتی را با نفراتی مثل سعید آقایی و احسان پهلوان انجام داده‌اند.

مدیران فولاد هدف‌گذاری اصلی‌شان شرکت در رقابت جذب سعید صادقی است و آن‌ها امیدوارند بتوانند در رقابت با چهار رقیب داخلی و یک رقیب اماراتی، نظر صادقی را جلب کنند و با تغییر مسیر او، بمب نقل‌و‌انتقالات را در اهواز بترکانند.

سعید صادقی روز گذشته اعلام کرد که قصد دارد استراحت کند و به‌زودی تصمیم نهایی خود را خواهد گرفت. به نظر می‌رسد صادقی منتظر انتخاب سرمربی استقلال است تا در نهایت با بررسی پیشنهادات خود، پاسخ مثبت یا منفی‌اش را نسبت به پیشنهاد تمدید گل‌گهر و پیشنهاد جذب او توسط استقلال، پرسپولیس، سپاهان، الاتحاد کلبا و فولاد بدهد.

صادقی احتمالا طی یک هفته آینده تصمیم خود را می‌گیرد و باید دید سرانجام ستاره لیگ بیست‌ویکم در فصل جدید رقابت‌ها به عضویت کدام تیم در خواهد آمد و کدام یکی از تیم‌های داخلی یا خارجی موفق به ترکاندن بمب نقل‌وانتقالات می‌شوند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.