یکی از اعضای کم حرف هیأت مدیره باشگاه استقلال در ماه‌های اخیر پرویز مظلومی سرمربی اسبق این تیم است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

از ابتدای سال جاری و پس از واریز سهام خریداری شده باشگاه استقلال از سوی هواداران به حساب بانک شهر، کمیته‌ای تحت عنوان کمیته تسویه‌حساب در باشگاه استقلال تشکیل شد که مسئولیت مدیریت آن به حجت کریمی از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال سپرده شد.

اما در این کمیته تعدادی دیگر از اعضای باشگاه نیز عضویت دارند که طی دو ماه اخیر در تلاش بودند تا نسبت به تسویه حساب و پرداخت بدهی طلبکاران باشگاه استقلال اقدامات لازم را در این زمینه انجام بدهند.

یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال که در این زمینه به کریمی کمک می کند پرویز مظلومی عضو فوتبالی هیئت مدیره باشگاه استقلال است. او به جهت سابقه و آشنایی با اغلب طلبکاران ورزشی باشگاه استقلال در این زمینه همان کاری را انجام می‌دهد که تا پیش از این نصرالله عبدالهی مدیر پیشین تیم فوتبال استقلال انجام می داد. مظلومی با حضور در جلسات مذاکره با طلبکاران نسبت به چگونگی پرداخت و یا میزان مبلغ پرداختی به آنها با این افراد به مذاکره و چانه زنی می پردازد.

ناگفته نماند؛ این کمیته از از وکلا و حقوقدانان باشگاه استقلال به همراه نماینده امور مالی تشکیل شده و تا اینجا بخش عمده‌ای از بدهی‌های باشگاه استقلال به طلبکاران ریز و درشت این باشگاه را پرداخت کرده‌است. این مبالغ به صورت چک به طلبکاران پرداخت می شود.

از دلایل اصلی و مهم در راه اندازی این کمیته، رفع مشکل صدور مجوز حرفه ای برای باشگاه استقلال جهت شرکت در رقابت های فصل پیش روی لیگ قهرمانان آسیاست. به یاد داریم در پاییز سال گذشته پس از اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر بدهی باشگاه استقلال و پرسپولیس به طلبکاران شان مجوز حرفه‌ای این دو باشگاه تایید نشده و هر دو تیم که سهمیه حضور در لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ آسیا را داشتند از دور رقابت ها حذف شدند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.