سرمربی پرسپولیس مدعی شد تا حالا ۵۰ درصد از لیست مدنظرش جذب شده اند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پرسپولیس با اختلاف بهترین تیم نقل و انتقالات بوده و تا حالا موفق شد بعضی از نقاط ضعفی که فصل قبل با آن دست و پنجه نرم می کرد را برطرف کند. بعد از عملکرد ضعیف گلرهای پرسپولیس ، مدیران این تیم علیرضا بیرانوند گلر شماره یک تیم ملی را به خدمت گرفتند.

در سمت راست خط دفاعی دانیال اسماعیلی فر جانشین رامین رضاییان شد و در قلب خط دفاع هم مرتضی پورعلی گنجی و گئورگی گولسیانی به پرسپولیس آمدند. سرخ پوشان سروش رفیعی را در میانه میدان جذب کردند و همچنین محمد مهدی احمدی مدافع چپ تیم ملی امید را هم به خدمت گرفتند.

با این وجود پرسپولیس که قصد یک خانه تکانی اساسی را برای فصل آینده دارد، می خواهد چند بازیکن داخلی و خارجی را هم به خدمت بگیرد و با توپ پر لیگ بیست و دوم را شروع کند. پرسپولیس درحالی پرکارترین تیم در نقل و انتقالات تابستانی به حساب می آید که همه نفرات جذب شده و البته بازیکنان تمدیدی با نظر یحیی گل محمدی بوده است.

یحیی که دوشنبه برای پیگیری امور نقل و انتقالات راهی باشگاه پرسپولیس شده بود، در گفت و گویی ضمن رضایت از عملکرد مدیران باشگاه در نقل و انتقالات، مدعی شد تا الان ۵۰ درصد از نفرات درخواستی او توسط پرسپولیس جذب شدند.

این درحالیست که جمعه گذشته رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مصاحبه تلویزیونی خود اعلام کرد تا حالا ۷۰ درصد از نفرات مدنظر گل محمدی را به خدمت گرفته است . حال این وسط اختلافی ۲۰ درصدی بین صحبت های یحیی گل محمدی و رضا درویش وجود دارد که مشخص نیست مربوط به کدام بازیکنان است. گفتنی است کار پرسپولیس در نقل و انتقالات تمام نشده و مدیران این باشگاه قصد دارند چند بازیکن دیگر را هم به خدمت بگیرند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.