عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: با توجه به وسواسی که در انتخاب سرمربی وجود داشت بازیکنان برای فصل آینده بلاتکلیف هستند و باید زودتر تکلیف سرمربی مشخص شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حسین فرزامی در مورد وضعیت استقلال گفت: تا به حال سابقه نداشته است باشگاه استقلال در مورد جذب سرمربی این قدر دچار دردسر شود. هر روز یک اسم به میان می‌آید اما لحظاتی بعد نام یک نفر دیگر برده می‌شود و در این چند وقت چندین سرمربی برای استقلال آمدند و رفتند ولی هیچ کدام مورد تأیید قرار نگرفتند.

وی افزود: باشگاه استقلال و شخص مدیرعامل در این سه هفته‌ای که لیگ به پایان رسیده با مربیان داخلی و خارجی زیادی کردند و حالا گفته می‌شود سائوپینتو پرتغالی با استقلال به توافق نهایی دست پیدا کرده و قرار است هدایت آبی پوشان را به عهده بگیرد.

عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: امیدواریم سرمربی جدید که هنوز قراردادش را با استقلال امضا نکرده و همه دچار تردید هستند اگر به استقلال پیوست عملکرد خوبی داشته و بتواند یک بار دیگر استقلال را قهرمان کند.

وی گفت: سازمان لیگ شروع لیگ بیست و دوم را از ۲۰ مرداد اعلام کرده است. زمان به سرعت در حال از دست رفتن است. باید هر چه زودتر برنامه تمرین داده شود و کادر فنی جدید در صورت نهایی شدن قراردادش کارش را آغاز کند.

فرزامی در مورد بلاتکلیفی بازیکنان هم گفت: وقتی سرمربی نباشد بازیکنان بلاتکلیف هستند. نمی دانند آیا در تیم خواهد ماند یا خیر. آیا اصلاً سرمربی آنها را می‌خواهد یا نه؟ بنابراین بهتر است هر چه زودتر تکلیف مشخص شود تا بازیکنان از بلاتکلیفی در بیایند.

وی در مورد جذب بازیکنان جدید هم گفت: استقلال اگر بتواند همان نفرات سال گذشته را حفظ کند کار بزرگی انجام داده و می‌تواند با جذب چند بازیکن جدید نقاط ضعف خود را پوشش دهد. آبی‌ها به یک هماهنگی کامل رسیده اند و این برای فصل آینده آنها بسیار مفید خواهد بود به شرط آنکه نقاط ضعف خود را پوشش دهند.

عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا به استقلال برای فصل آینده امیدوار هستید یا خیر گفت: تا به امروز همه نگران تیم هستند. کادر مدیریتی با آرامش کامل کارش را انجام داده. مطمئناً همه ما امیدوار هستیم که استقلال در فصل آینده هم عملکرد خوبی داشته باشد اما لازمه این اتفاق این است که تکلیف سرمربی و بازیکنان هر چه زودتر مشخص شده تا با یک برنامه ریزی دقیق تیم از لحاظ بدنی و کارهای تاکتیکی آماده شروع لیگ شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هواداران باید صبور باشند. همه می‌دانیم که علاقه مندان به استقلال نگران تیم شأن هستند اما اجازه دهیم مسئولان استقلال در آرامش کامل انتخاب‌های دقیقی داشته باشند تا شاهد موفقیت استقلال در لیگ ۲۲ باشیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.