دروازه‌بان جوان استقلال پیشنهادی از یک تیم اروپایی دریافت کرده و احتمال دارد تیم آبی پوش پایتخت را ترک کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علیرضا رضایی دروازه‌بان 22 ساله استقلال که فصل گذشته با قراردادی دوساله راهی این تیم شد، یکسال دیگر از قراردادش باقی مانده اما احتمال دارد از جمع شاگردان ریکاردو ساپینتو جدا شود.
رضایی فصل گذشته در 3 مسابقه جام حذفی و 4 مسابقه لیگ برتر برای استقلال به میدان رفت که عملکرد خوبی داشت و توانست انتظارات هواداران را برآورده کند. نمایش خوب حسینی در اندک بازی هایی که برای این تیم به میدان رفت، باعث شد تا فوتبالی‌ها به ظهور یک دروازه بان آماده در فوتبال ایران امیدوار شوند.
حالا اما دروازه بان شماره 98 استقلال با وجود اینکه یکسال دیگر قرارداد دارد، ممکن است از جمع آبی پوشان جدا شود.
در قرارداد رضایی با استقلال که فصل گذشته امضا شد، آمده که او در صورت داشتن پیشنهاد خارجی می‌تواندبا پرداخت یک سوم از مبلغ قرارداد سال اول خود به طور رسمی قراردادش را فسخ کند و به اروپا برود. در چنین شرایطی خبر می‌رسد که گلر جوان آبی پوشان از دو تیم خارجی و اروپایی پیشنهادهایی را دریافت کرده است.
برای این دروازه بان 22 ساله که سابقه بازی در پیکان تهران را نیز دارد، مساله مهم حضور در ترکیب ثابت است که با توجه به احتمال زیاد ادامه همکاری سیدحسین حسینی با آبی پوشان ممکن است او در لیگ بیست و دوم نیز نتواند برای تیمش بازی های زیادی را انجام بدهد.
رضایی در شرایطی برای ماندن در استقلال دچار تردید شده که با توجه به شرایط حال حاضر گلرهای لیگ برتر او تصور می‌کند می‌تواند با بازی کردن در تیمی دیگر حتی در تیم ملی فوتبال نیز برای خودش جایگاهی متصور شود. از سوی دیگر باشگاه استقلال سفت و سخت مخالف جدایی او است. مسئولان استقلال از رضایی خواسته‌اند که برای رفتن به اروپا عجله نکند و سال بعد نیز در استقلال به کارش ادامه بدهد ولی او هنوز تصمیم نهایی خود را اتخاذ نکرده است.
درباره رضایی ذکر این مساله نیز خالی از لطف نیست که برخی تیم های لیگ برتر ایران نیز خواهان به خدمت گرفتن او هستند اما بسیار بعید است که باشگاه استقلال دروازه بان خودش را به تیم های داخلی بفروشد.
با این تفاسیر به نظر می‌رسد اگر پیشنهادهای خارجی رضایی به مرحله نامه نگاری رسمی برسد، این دروازه بان جوان می‌تواند به راحتی قراردادش را فسخ کند و راهی خارج از کشور شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.