ریکاردو ساپینتو هنوز نمی داند که باید تیم جدیدش را کجا تمرین بدهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در حالی که در روزهای اخیر صحبت از برگزاری جلسات تمرینی تیم استقلال در کمپ زنده یاد مرحوم حجازی مطرح است اما هنوز وضعیت محل تمرین استقلالی ها به طور دقیق مشخص نیست.

فرهاد مجیدی سرمربی فصل گذشته تیم استقلال در طول ماه‌های حضورش در راس کادر فنی این تیم همواره با مشکل محل تمرین دست و پنجه نرم می کرد. تیم استقلال در اوایل فصل گذشته زمین تمرین مشخصی نداشت تا در نهایت مصطفی آجورلو قرارداد این باشگاه با مجموعه ورزشی آرارات را امضا کرد. اما شرایط بد زمین آرارات به ویژه با نزدیک شدن به ایام سال نومیلادی که این مکان محل برگزاری جشن های کریسمس و ژانویه ارامنه تهران بود) وضعیت به گونه ای پیش رفت که استقلالی ها مجبور شدند در شرایط بدتری تمریناتشان را ادامه بدهند.

نه کمپ حجازی نه مجموعه انقلاب؛ ساپینتو نمی داند استقلال را کجا تمرین بدهد!

 

استقلال در ماه های پایانی فصل گذشته به مجموعه ورزشی انقلاب رفت و تمریناتش را آنجا انجام داد. زمین که نسبت به دیگر مکان های قبلی برای کادر فنی استقلال مطلوب تر بود و مجیدی از آن رضایت داشت. در این حد فاصل پیمانکار مورد نظر باشگاه استقلال در حال آماده سازی زمین کمپ مرحوم حجازی بود تا اینکه گفته شد این زمین از اوایل خردادماه سال جاری قابل استفاده شده است ولی با توجه به اقامت کوتاه مدت ساپینتو در تهران او فرصت نکرد پیش از ترک تهران از این زمین بازدید به عمل بیاورد.

شنیده‌ها از باشگاه استقلال حاکی از آن است که مدیران باشگاه به مربی جدید شان قول داده اند زمین تمرین تیم استقلال آماده است اما هنوز ساپینتو این موضوع را تایید نکرده است. طبق اعلام عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال قرار است تا آخر هفته تهران برگردد و تازه آن وقت نسبت به یکی از دو زمین مجموعه ورزشی انقلاب (که هنوز تحت اجاره باشگاه استقلال است) و زمین کمپ حجازی تصمیم نهایی را بگیرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.