انگار هدف اصلی پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات سپاهان بود؛ تیمی که با وجود ریخت‌وپاش فراوان در 2فصل گذشته موفق به کسب قهرمانی نشد و حالا سرمربی‌اش را هم تغییر داده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

همزمان برخی شایعات حکایت از آن دارد که بودجه باشگاه سپاهان کاهش یافته و چه بسا موج تغییرات به کادر مدیریتی آنها هم سرایت کند. در نتیجه فرصت مناسبی فراهم شد تا پرسپولیسی‌ها 3 بازیکن از سپاهان بگیرند؛ یکی سروش رفیعی که سابقه حضور در جمع سرخپوشان را داشت، یکی دانیال اسماعیلی‌فر که هر سال بحث پرسپولیسی شدنش مطرح بود و یکی هم گئورگی ولسیانی که قرار است خط دفاع قرمزها را ترمیم کند. هر 3 بازیکن به‌صورت آزادانه به پرسپولیس پیوستند و با سپاهان قرارداد نداشتند. این اما می‌تواند پایان کار نباشد، چرا که پرسپولیسی‌ها دل در گرو 3 سپاهانی دیگر هم دارند!

امید نورافکن

از نخستین بازیکنانی بود که امسال بحث حضورش در پرسپولیس مطرح شد. با وجود آنکه او سابقه بازی در استقلال را دارد، تقریبا همه می‌دانند که به حضور در جمع سرخپوشان علاقه‌مند است. با این حال نورافکن یک فصل دیگر با سپاهان قرارداد دارد و همین مسئله کار را سخت کرده است. او توانایی بازی در 2 پست دفاع چپ و هافبک دفاعی را دارد و اگر جذب شود، شاید باشگاه را از یک خرید دیگر بی‌نیاز کند، اما استخدامش به این سادگی‌ها نیست.

شهریار مغانلو

کسی که در لیگ بیستم تفاوت‌ها را در خط حمله پرسپولیس رقم زد و در لیگ بیست‌ویکم جای خالی‌اش در این تیم به‌شدت احساس شد. مغانلو یک مهاجم فیزیکی و مؤثر است که در سپاهان هم بد کار نکرد. تیم اصفهانی فصل گذشته از قرارداد مغانلو با سانتاکلارا نهایت استفاده را برد و با صدور رضایتنامه محمد محبی به قصد باشگاه پرتغالی، شهریار را گرفت. آنها با این بازیکن قرارداد دارند و به این راحتی‌ها او را از دست نمی‌دهند.

یاسین سلمانی

یکی از معدود پدیده‌های یکی، دو فصل اخیر لیگ ایران است که قراردادش با سپاهان تمام ‌شده است. طبیعتا پرسپولیس و استقلال به جذب این بازیکن علاقه دارند، اما مشکل اینجاست که او اولویتش را بازی در اروپا و لژیونر شدن قرار داده است. در نتیجه شاید جذب یاسین هم برای سرخ‌ها عملی نباشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.