شوخ، پرتحرک و امیدوار کننده

اولین خرید قطعی پرسپولیس، علیرضا بیرانوند بود. گلری که بازگشتش موجی از امیدواری را نزد هواداران پرسپولیس ایجاد کرد و حالا در صفحات مجازی خیلی‌ها می‌گویند پرسپولیس دوباره به کلین شیت سلام خواهد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بیرانوند در چند روزی که از تمرینات گذشته بسیار امیدوارکننده و پرفروغ نشان داده است تا جایی که می‌توان با قاطعیت گفت شماره یک مرد اول تمرین پرسپولیس در هفته نخست بوده است.

بیرو بمب روحیه و انگیزه است و همان طور که در اردوی تیم ملی با همه شوخی می‌کرد و آرام و قرار نداشت اینجا هم فوق‌العاده پرتحرک و پویاست و همه از دستش عاصی‌اند. بیرانوند مثل یک کودک بیش فعال در تمرین همه را محو حرکات و شوخی‌های خودش می‌کند و البته در زمان تمرین و فوتبال جدی و محکم است.

بیرو در روز نخست تمرینات بسیار ساکت و آرام بود و برخی را به شک انداخت که آیا این همان بیرانوند بذله‌گوی فصول گذشته است؟ با این حال از روز دوم همه چیز تغییر کرد و گلر لرستانی و ملی‌پوش همانی شد که همه انتظار داشتند. بیرو با همه شوخی می‌کند حتی سید جلالی که هیچ کس جرات شوخی کردن با او را ندارد!

او در شروع تمرین همبازی‌هایش را از جا بلند کرده و با خبرنگاران شوخی می‌کند. در حین تمرین با مربی برزیلی گلرها هم سعی دارد حرف‌هایش را برای گلرهای دیگر ترجمه کند. بیرو با گوهری و دو گلر جوان تیمش هم ارتباط خوبی دارد و خبری از قهر و قیافه گرفتن نیست. بیرانوند در این چند روز همه را امیدوار کرده تا دوباره قفس توری پرسپولیس تسخیرناپذیر شود هر چند باید با مدافعانی که فقط با یکی از آنها بازی کرده و فوتبالش را می‌شناسد (مرتضی پورعلی گنجی) هماهنگ شود.

علیرضا بیرانوند

 

علیرضا بیرانوند

 

علیرضا بیرانوند

 

علیرضا بیرانوند

 

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.