کوین یامگا با انتشار یک استوری شایعات جدایی خود را تکذیب کرد و از بازگشت به ایران خبر داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کوین یامگا یکی از بازیکنانی بود که در روزهای گذشته شایعاتی درباره احتمال جدایی او از استقلال به گوش می رسید. وینگر فرانسوی که فصل گذشته عنوان بهترین گلزن تیمش را به خود اختصاص داد و نقش ویژه ای در قهرمانی تیم فرهاد مجیدی داشت.

در روزهای گذشته عنوان شده بود که یک ایجنت که خود را مدیربرنامه یامگا نامیده، قصد دارد به بهانه برخی واریزی های نامنظم در فصل گذشته، قرارداد یامگا را با استقلال فسخ کند. گویا در طول فصل قبل در چند مورد دستمزد یامگا با تأخیر چند روزه پرداخت شده و این مدیربرنامه مدعی شده با استناد به این موارد، قرارداد وینگر آبی ها را فسخ خواهد کرد.

البته یکی از مدیران استقلال در گفتگو با خبرنگار ورزش سه اعلام کرد تمامی مبلغ قرارداد یامگا به طور کامل به او پرداخت شده و این بازیکن به هی وجه حق فسخ ندارد. ضمن اینکه در قرارداد استقلال با این بازیکن، هیچ نامی از مدیربرنامه ایرانی دیده نمی شود.

 
حالا و در شرایطی که بازگشت یامگا به ایران مسجل بود و این بازیکن هیچ راهی برای فسخ قراردادش نداشت، او با انتشار یک استوری اعلام کرد هرگز قصد نداشته است که قراردادش را با آبی های پایتخت فسخ کند.

این بازیکن در استوری خود نوشت: هواداران محترم استقلال؛ سلام. لطفا به اخبار جعلی گوش ندهید. من هرگز نخواسته بودم که بروم. من استقلال را دوست دارم و شهر تهران را نیز دوست دارم. چند روزی مریض بوده ام اما به زودی به تهران برمیگردم و تمرینات خود را پرقدرت تر برای آماده سازی فصل جدید با تیمم شروع می کنم.

بدین ترتیب و طبق انتظار، پرونده جدایی یامگا از استقلال بسته شد و این بازیکن باید به زودی عازم تهران شده تا در تمرینات آبی پوشان حضور پیدا کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.