تیم های نفتی در چند فصل گذشته در فصل نقل و انتقالات ورود خوبی نداشته اند و همین امر باعث می شود نتوانند در لیگ درخشش لازم را داشته باشند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

یکی از دلایل اصلی ناکامی تیم های نفتی در فصول گذشته ضعف در یارگیری های پیش فصل و راکد بودن در بازار نقل و انتقالات است که سبب می شود هرساله تیم های نفتی ایران با ترکیبی از جوانان مستعد و جویای نام یا بازیکنانی که از کیفیت پایینی برخوردار هستند پا به عرصه رقابت ها بگذارند و در بهترین حالت برای حضور در جمع تیم های میانه جدول بجنگند.

نفت مسجد سلیمان و صنعت نفت آبادان برای لیگ 22 هم ترک عادت نکرده اند و درشرایطی که اغلب تیم های لیگ برتری تمرینات خودشان را آغاز کرده اند همچنان به دنبال جذب بازیکن هستند.

صنعت نفت تا به اینجای کار به جز تغییر سرمربی خود و تمدید یکی دوبازیکن عملکرد قابل توجهی در بازار نقل و انتقالات نداشته است و تاحدودی شاکله اصلی این تیم دچار تغییر هم شده است که این ناهماهنگی قطعا برزیلی های آبادان را دچار مشکل می کند.

نفت مسجد سلیمان فصل گذشته به لطف لغزش های فجر سپاسی موفق شد در لیگ برتر ماندگار شود و اگر بحران های فجر نبود بدون تردید نفت مسجد سلیمان را در لیگ آزادگان می دیدیم.

نفتی های مسجد سلیمان و نفتی های آبادان چندین فصل است علی رغم اینکه وابسته به نهاد های نفتی و پردرآمد هستند اما با مشکلات مالی دست و پنجه نرم میکنند.

نداشتن زمین تمرین مناسب یک طرف و یارگیری های ضعیف این دوتیم در نقل و انتقلات از یک طرف زمینه را برای بحران تیم های نفتی فراهم کرده است.

نکته جالب توجه این است که مدیران این دوتیم نتیجه گیری نامطلوب در طول فصل را به سرمربیان ربط می دهند و اصلا کم کاری شان در خرج کردن پول برای یارگیری و زود آماده شدن برای فصل را در نظر نمی گیرند.

بااین تفاسیر؛امسال هم درست همانند فصول گذشته تیم های نفتی راکد در نقل و انتقالات هستند ومنتظرند تا با بازیکنان مازاد لیگ برتر آماده مصاف با رقبای تادندان مسلح باشند که قطعا می تواند کارشان در فصل جاری را به اما و اگر بکشاند

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.