در شرایطی که یحیی گل محمدی امیدوار بود رضا اسدی راضی به تمدید قرارداد با این باشگاه شود، در نهایت شماره هشت پرسپولیس تصمیم دیگری گرفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی دو هافبک دفاعی خود را از دست داد (رضا اسدی و محمد شریفی) تا اکنون تنها کمال کامیابی نیا و میلاد سرلک را در اختیار داشته باشد.

سرمربی پرسپولیس که نسبت به جذب هافبک‌های مدنظر خود ناامید شده بود، در آخرین پیشنهاد خود به باشگاه، خواهان تمدید قرارداد با رضا اسدی شده بود. اتفاقی که در نهایت رقم نخورد و هافبک دفاعی فصل گذشته پرسپولیس به واسطه پیشنهاد مالی پایین سرخ‌ها، جدایی رسمی خود را اعلام کرد.

اکنون اما یحیی گل محمدی تصمیم دیگری گرفته است و تمام تمرکز خود را روی تقویت خط حمله و جذب دو مهاجم خارجی گذاشته است. تکمیل دیگر پست‌های این تیم باعث شده تا یحیی برای پست هافبک دفاعی نیز علاوه بر کمال کامیابی نیا و میلاد سرلک به عنوان دو هافبک ملی‌پوش تیم خود، روی وحدت حنانوف نیز حساب ویژه باز کند.

مدافع میانی ملی‌پوش و تاجیک پرسپولیس که احتمالا در این فصل به واسطه حضور مرتضی پورعلی گنجی و همچنین گئورگی گولسیانی و علی نعمتی، فرصت کمی در پست دفاع میانی نصیبش شود اما به واسطه تجربه بازی در پست هافبک دفاعی خصوصا در تیم ملی کشور و همچنین استقلال تاجیکستان، اکنون نظر یحیی گل محمدی را نیز جلب کرده است و قرار است در این پست در فصل آتی کار را در جمع سرخپوشان دنبال کند.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.