شنیدیم دو ایجنت ایرانی و خارجی مانع اصلی پیوستن کاسیانو مهاجم برزیلی به پرسپولیس هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

درحالی که هفته‌ها از اعلام تمایل یحیی گل محمدی برای خرید کاسیانو می‌گذرد اما پرسپولیس هنوز موفق به خرید این مهاجم برزیلی نشده است.

آمدن کاسیانو دیاز موریرا، مهاجم برزیلی که در تیم ویزلا در لیگ پرتغال حضور داشت و پرسپولیس در حال جذب او است، به ایران بارها به تعویق افتاده است.

کاسیانو مهاجم ۳۳ ساله برزیلی تا یک سال دیگر تحت قرارداد باشگاه ویزلای پرتغال است اما مذاکرات برای صدور رضایت نامه او نیز به خوبی پیش رفت و دو طرف برای این انتقال چراغ سبز نشان دادند اما...

مبلغ مورد نظر باشگاه ویزلا پرتغال برای فروش کاسیانو به پرسپولیس ۳۰۰ هزار دلار است و خود این بازیکن هم برای دو فصل ۶۰۰ هزار دلار دستمزد خواهد گرفت. با وجود توافق روی بندهای قرارداد و توافق با خود بازیکن برای پرسپولیسی شدن، باشگاه پرسپولیس هنوز نتوانسته مبلغ درخواستی باشگاه پرتغالی را جور کند و همین موضوع باعث شد تا پیوستن کاسیانو به پرسپولیس گره بخورد. این مهاجم برزیلی که با ویزلا قرارداد دارد، در تمرینات این تیم شرکت کرد تا نگرانی‌های یحیی گل محمدی افزایش پیدا کند.

پرسپولیسی‌ها که ستاره‌های زیادی را به خدمت گرفتند، هنوز نتوانسته اند مهاجم مورد نظر یحیی گل محمدی را بخرند و همین موضوع باعث شد سرمربی پرسپولیس مصاحبه تندی کرده و صحبت‌های رضا درویش در این مورد را گُنگ و مبهم بخواند!

باشگاه پرسپولیس اما مدعی است مشکلی در میان نیست و به دلیل تحریم‌های موجود پروسه واریز پول به حساب تیم پرتغالی کمی طولانی شده است. همه ماجرا اما این نیست! دو ایجنت ایرانی و خارجی در این راه مشاوره‌های غلطی به کاسیانو داده اند که برای پرسپولیس مشکل ساز شده است.

کاسیانو که با رقم سالی ۳۰۰ هزار دلار با پرسپولیس به توافق رسیده بود حالا به توصیه ایجنت خارجی خودش مبلغ ۱۰۰ هزار دلار نیز برای این ایجنت می‌خواهد! همچنین یک ایجنت ایرانی که مدتی است به مهاجم برزیلی نزدیک شده به او توصیه کرده که ۴۵۰ هزار دلار بخواهد و ۱۵۰ هزار دلار قیمت خودش را بالا ببرد.

درخواستی که از نظر پرسپولیسی‌ها به نوعی دبه کردن محسوب می‌شود و باعث توقف مذاکرات شده است. جالب‌تر می‌شود وقتی بدانید ایجنت ایرانی به کاسیانو توصیه کرده شرط بگذارد که باشگاه پرسپولیس برای او یک منزل شیک در خیابان زعفرانیه تهران اجاره کند!

این درحالی است که کاسیانو اصلا تا به حال به ایران و تهران نیامده چه رسد به آن که بداند خیابان زعفرانیه در شمال پایتخت کجاست؟!به هر حال این پروسه طولانی و اعصاب خُرد کن شده و دلیل آن هم به نظر می‌رسد لو رفتن گزینه مهاجم خارجی یحیی گل محمدی باشد!

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.