مهاجم اسبق پرسپولیس گفت: مدیران باشگاه پرسپولیس که از قضا خیلی هم در فصل نقل و انتقالات زحمت کشیده اند باید در حین مذاکره با هر بازیکن یا ایجنتی شأن باشگاه پرسپولیس را حفظ کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ناصر محمدخانی ستاره پرسپولیس در دهه ۶۰ معطلی بیش از حد برای خرید کاسیانو را چندان برای این تیم بزرگ جالب نمی داند. محمدخانی با بیان این جمله ادامه داد: من واقعا نمی‌دانم ماجرا چیست؟ چرا یک مهاجم درجه سوم باشگاه بزرگ و پرطرفدار پرسپولیس را معطل خود کرده است. این درحالی است که من می‌دانم چنین بازیکنانی در لیگ پرتغال ماهیانه حقوق می‌گیرند و دستمزد آنها به زور به ماهی ۷ هزار دلار می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه ایجنت‌ها قیمت بازیکنان خارجی را بی دلیل بالا می‌برند، افزود: من ابتدا در مورد کاسیانو شنیدم مبلغ درخواستی اش ۲۰۰ هزار دلار بود و ۲۰۰ هزار دلار هم باشگاه پرتغالی ( ویزلا) برای صدور رضایتنامه این بازیکن می‌خواهد. شاید این رقم هم برای یک فوتبالیست شاغل در لیگ پرتغال بالا به نظر برسد اما به هر حال تصور می‌شد ممکن است او بتواند مشکل تیم پرسپولیس را حل کند. عجبا که این رقم روز به روز اضافه شد و طرف مقابل چند بار دبه کرد تا به نوعی تیم بزرگ پرسپولیس را به بازی بگیرد.

ستاره سال‌های نه چندان دور خط میانی پرسپولیس در ادامه گفت: من نمی‌دانم اما پرسش اینجاست که مگر تنها مهاجم خارجی باقی مانده دنیا کاسیانوست که چند ماه می‌تواند پرسپولیس را سرکار بگذارد؟ اگر او مورد پسند یحیی گل محمدی است باید هرچه زودتر خریداری می‌شد اما این همه کش پیدا کردن این نقل و انتقال مشکوک و عجیب است. به نظرم مدیران باشگاه پرسپولیس که از قضا خیلی هم در فصل نقل و انتقالات زحمت کشیده اند باید در حین مذاکره با هر بازیکن یا ایجنتی شأن باشگاه پرسپولیس را حفظ کنند. اینکه یک بازیکن بتواند بیش از ۲ ماه باشگاه پرسپولیس را سرکار بگذارد اصلا جالب نیست.

ناصر محمدخانی در خصوص شرایط مهاجمان فعلی پرسپولیس نیز گفت: مهدی عبدی یک استعداد جوان است. او درلیگ قهرمانان آسیا، دربی و بازی‌های مهم خودش را نشان داده است. مهاجمی که در فینال لیگ قهرمانان آسیا گل می‌زند حتما چیزی در چنته دارد اما مهدی عبدی باید هر روز خودش بهتر از دیروز باشد. او نباید به همین جایی که رسیده بسنده کند و با گوش جان سپردن به نصایح مربیان و تلاش زیاد و البته دوری از حاشیه می‌تواند بهترین مهاجم تمام کننده فوتبال ایران شود. حامد پاکدل هم هر زمانی که مصدوم نبوده و به بازی گرفته شده توانسته است خودش را نشان دهد و موفق به گلزنی شده است اما در مورد تمیروف واقعا حرفی باقی نمی‌ماند. او شاید یک بازیکن جنگنده و دونده باشد ولی فروارد خارجی باید بالاتر از مهاجمان داخلی باشد و در هر بازی گل بزند یا پاس گل بدهد درحالی که این فروارد ازبک فقط می‌دود!

وی همچنین تصریح کرد: البته کتمان نمی‌شود کرد که پرسپولیس در شرایط فعلی نیاز مبرم به خرید یک مهاجم گلزن و ششدانگ دارد. فرواردی که بتواند حداقل بالای ۱۲ گل برای این تیم بزند و یحیی گل محمدی هم بهتر از هرکسی این موضوع را می‌داند و روی خرید مهاجم اصرار دارد.

مهاجم پیشین تیم ملی ایران در مورد وضعیت فعلی تیم کشورمان و دراگان اسکوچیچ گفت: آنچه مشخص است تیم ملی از دست اسکوچیچ در رفته است. شاید بخش عمده ای خود این مربی اسکوچیچ مقصر باشد و شاید هم فدراسیون و متولیان فوتبال و ورزش از او حمایت لازم برای نشان دادن اقتدار را انجام نداده اند. به شخصه بعید می‌دانم دراگان اسکوچیچ در شغل خودش باقی مانده و بتواند در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر روی نیمکت تیم ملی ایران بنشیند. 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.