دروازه‌بان دوم استقلال از تصمیمش برای جدایی از این تیم منصرف شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دروازه بان جوان استقلال که در روزهای گذشته با یکی دو پیشنهاد خارجی تصمیم گرفته بود از استقلال جدا شده و مسیر جدیدی در فوتبال اروپا برای خودش باز کند ظاهراً این روزها در تصمیم قبلی اش تجدید نظر کرده است. او حتی به باشگاه گفته بود می خواهد از این طریق (انتقال به اروپا) برای استقلال درآمدزایی کند.

از اردوی تیم استقلال خبر می‌رسد تعدادی از بزرگترهای تیم و اعضای کادر فنی در صحبت با علیرضا رضایی با اشاره به سرنوشت دروازه بانانی که از ایران راهی اروپا شده اند، فضای کار برای دروازه بانان در قاره سبز را برای علیرضا رضایی نامناسب توصیف کرده و معتقد بودند با حضور در فوتبال اروپا ممکن است شرایط مطلوب امروز خودش را از دست بدهد.

رضایی فصل گذشته در چهار دیدار برای استقلال به میدان رفت که دو برد و دو تساوی حاصل کار استقلال بود. رضایی همچنین در مسابقات جام حذفی نیز دروازه بان اصلی استقلال بود و با این تیم تا پای فینال و مقابل تیم نساجی پیش رفت اما سرانجام و با بی دقتی یکی دو تن از بازیکنان استقلال مانند آمانوف در زدن ضربه پنالتی، همراه با دیگر هم تیمی هایش موفق به صعود به فینال نشد.

او این روزها با قدرت در تمرینات دروازه بانی استقلال شرکت می‌کند و بیش از پیش با سید حسین حسینی دروازه بان اصلی استقلال و بهزاد غلامپور مربی دروازه بانان این تیم همکلام شده و درباره آینده اش با آنها صحبت میکند. ظاهراً به رضایی گفته شده با توجه به در پیش بودن مسابقات ملی رده امید(زیر ۲۳ سال) و مسابقات پیش روی جام جهانی او می تواند با حضور در فوتبال ایران آینده درخشانی را برای خودش رقم بزند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.