ریکاردو ساپینتو به مدیران استقلال اعلام کرده به آرش رضاوند نیاز دارد و این هافبک باید به کارش در جمع آبی‌ها ادامه بدهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آرش رضاوند، هافبک استقلال، که در نیم فصل گذشته به صورت قرضی این تیم را به مقصد فولاد خوزستان ترک کرده، حالا در وضعیت عجیبی قرار گرفته است. این بازیکن به واسطه قراردادی که با استقلال دارد، از زمان حضور ساپینتو در تمرینات آبی ها حضور یافته است.

رضاوند که مورد توجه جواد نکونام است، خودش هم علاقه‌مند است که در فصل جدید لیگ برتر و همچنین دور حذفی لیگ قهرمانان آسیا زیر نظر جواد نکونام در فولاد کار کند اما قرارداد او با استقلال باعث شده تا جدایی او منوط به دریافت رضایت از باشگاه آبی پوش باشد.

در این خصوص مدیران استقلال همه مسائل در خصوص رضاوند را به سرمربی پرتغالی خود سپردند. طی روزهای گذشته ساپینتو عملکرد همه بازیکنان از جمله رضاوند را مورد ارزیابی قرار داد و امروز به برخی بازیکنان اجازه حضور در تمرین تیم را نداد.

 
 
نکته مهم این است که ساپینتو بی توجه به درخواست رضاوند برای جدایی از استقلال به باشگاه اعلام کرده که به این هافبک وسط باتجربه نیاز دارد و با جدایی او موافق نیست. طی روزهای گذشته درخواست های زیادی از سوی باشگاه فولاد برای آزادسازی استقلال مطرح شده و حتی شایعاتی درباره معاوضه بازیکن میان دو باشگاه هم وسط آمده است.

 اما حالا که ساپینتو نظر خودش را درباره رضاوند به باشگاه اعلام کرده، کار برای جدایی این بازیکن و بازگشتش به فولاد سخت‌تر شده است. باید منتظر ماند و دید آیا طی روزهای آینده مذاکرات جدیدی برای جدایی رضاوند انجام می‌شود یا خیر. ضمن اینکه استقلالی‌ها نیز به راحتی این هافبک خود را از دست نخواهند داد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.