آیا فصل بیست و دوم به کام بازیکنان کم فروغ خواهد بود یا خیر؟

به گزارش فرتاک ورزشی،

در فصل بیست و یکم بازیکنان مطرحی در بین تیم های لیگ برتر بودند بودند که نتوانستند انتظارات را برآورده کنند که در این نوشتار به تعدادی از آنها و هم چنین لژیونرها در فصل گذشته می پردازیم.

رضا اسدی

رضا اسدی؛
بازیکن فصل گذشته پرسپولیس تهران که یکی از خرید های خوب یحیی گل محمدی به نظرمی‌رسید در فصل گذشته موفق به برآورده کردن انتظارات هواداران و کادرفنی پرسپولیس نشد.

این هافبک دفاعی با به ثمر رساندن 4 گل در 23 بازی عملکرد نه چندان مطلوبی ازخودش به جای گذاشت و برای فصل جدید برای تراکتور به میدان خواهد رفت

اگرچه اسدی در پرسپولیس ناموفق عمل کرد اما تکنیک این بازیکن قطعا می تواند با تفکرات قربان بردیف،سرمربی تراکتور، همخوانی داشته باشد و بعید نیست باردیگر اسدی در لباس تراکتور به روزهای خوب خودش برگردد.

امین قاسمی نژاد

امین قاسمی نژاد ؛
دیگر بازیکن ناموفق ایران در فصل گذشته است که با کش و قوس های فراوان به استقلال پیوست.

قاسمی نژاد یکی از شش دانگ ترین مهاجمان لیگ برتر است که در شهرخودرو یکی از بازیکنان کلیدی محسوب می شد اما نیمکت نشینی این بازیکن در استقلال و پس از آن انتقال ناموفق به گل گهر یک فصل ناکامی را برای قاسمی نژاد به همراه داشت.

بااین همه؛ قاسمی نژاد برای فصل آتی درجمع سیرجانی ها می ماند تا ثابت کند هنوز یکی از خطرناک ترین مهاجمان لیگ برتر است و این موضوع باتوجه به هجومی بازی کردن تیم ژنرال دوراز دسترس نیست.

مهدی قایدی

مهدی قائدی؛
یکی از جوانان خوش آتیه فوتبال ایران است که با سرعت و تکنیک بسیار زیاد  درلیگ 20 توانست توجه کشور های عربی را به خودش جلب کند.

این مهاجم چارچوب شناس برخلاف استقلال، در شباب الاهلی یکی از مهره های نیمکت نشین است و آن طور که باید و شاید موفق به نشان دادن توانایی های خودش نشد تا دیگر بازیکن ناکام ایران باشد.

حالا باید دید قائدی در فصل جدید می تواند جایگاه خودش را تیم شباب پیدا کند یا خیر؟!

محمد رضا مهدی زاده

محمد رضا مهدی زاده؛
مدافع جوان سپاهان است که با حضور محرم نوید کیا روی نیمکت سپاهان و مصدومیت های بد موقع در فصل گذشته موفق به نشان دادن توانایی های خودش نشد و گاها به صورت یار تعویضی فرصت بازی پیدا می کرد.

مهدی زاده برای فصل آینده انگیزه های بسیار زیادی دارد و باتوجه به فاکتور های مثبتی که در فاز دفاعی دارد بعید نیست یکی از مهره های مدنظر مورایس برای ترکیب اصلی باشد.

پرسپولیس- رامین رضاییان

رامین رضائیان؛
مدافع راست فصل گذشته پرسپولیس یکی از بازیکنان ناموفق لیگ 21 است که باتوجه به تکنیک و توانایی هایی که دارد آنچنان که باید و شاید در ترکیب سرخ پوشان پایتخت موفق عمل نکرد تا تصمیم بگیرد برای فصل آینده در سپاهان مورایس خودش را نشان بدهد و باردیگر رنگ پیراهن تیم ملی برای حضور در جام جهانی را به خودش ببیند

رضاییان در باتوجه به پستی که بازی می کند می تواند کمک زیادی به طلایی پوشان در حملات از جناحین کند و باید دید در فصل آتی می تواند عملکرد نسبتا ضعیف خودش را جبران کند یا خیر.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.